Pomóż Franiowi wygrać z autyzmem

franio

Franek ma prawie 3 latka. Jest pogodnym i radosnym chłopcem, który chciałby zdobywać świat. Niestety jest chory…  Cierpi na padaczkę i autyzm dziecięcy. Z powodu swojego stanu zdrowia musi chodzić na liczne terapie specjalistyczne i rehabilitację.  Terapie i ćwiczenia zajmują mu większość dnia, muszą być regularne i intensywne aby Franio nie znalazł się po drugiej stronie muru, gdzie będzie sam…f1 f2 f3 f4 f5 f6 f7 f8 bez kontaktu z kimkolwiek…

Chłopiec nie umie mówić i jeszcze nie potrafi pokazać rączką o co mu chodzi. Nie może wytłumaczyć rodzicom, co go boli i co chciałby robić. Bardzo mu to utrudnia kontakt z innymi ludźmi, dzieci nie chcą się z nim bawić bo go nie rozumieją. A on, jak każdy dzieciak ma swoje pragnienia, chciałby zdobywać przyjaciół i rozwijać się tak jak inni.

Największym marzeniem rodziców Franka jest to, aby ich synek był samodzielny i kiedyś mógł powiedzieć rodzicom, jak bardzo ich kocha.  

To są marzenia, które Franio musi wypracować ciężką pracą podczas zajęć terapeutycznych i rehabilitacji. Niestety, koszty prywatnych wizyt u specjalistów i nierefundowana rehabilitacja przewyższają możliwości finansowe rodziny chłopca.  A tylko w ten sposób Franek może zawalczyć o swoją samodzielność, o całe przyszłe życie.

Czy pomożesz Frankowi zburzyć mur, który dzieli go od świata? Nie bądź obojętny na jego los…  

Jeśli ktoś zechciał by wesprzeć Franka w tej trudnej walce o zdrowie może zrobić to tutaj:

https://pomagam.pl/walkafranka

Franiowi można również pomóc wysyłając przelew tradycyjny:

Odbiorca:

Fundacja Bo w nas jest moc

ul. Żurawinowa 2

27-400 Ostrowiec Św.

Numer w Pekao S.A.

68 1240 5035 1111 0011 0335 1817

IIBAN: PL + numer rachunku ( do wpłat zagranicznych)

SWIFT/BIC: PKOPPLPW ,

Tytułem

Darowizna dla Franka

Podarujmy Franiowi szansę na życie bez barier !!!!

Zapraszamy również do grupy z licytacjami dla Frania – każdy po zapisaniu się do grupy może brać udział w licytacjach oraz wystawiać swoje przedmioty na aukcje:

https://www.facebook.com/groups/705133786963987

Kontakt w sprawie Frania z Fundacją Bo w nas jest moc.

Polecamy również