PRESTIŻOWE WYRÓŻNIENIE DLA DYREKTOR CKU

uznanie dla cku

W środowe przedpołudnie dr Aneta Pierścińska-Maruszewska, dyrektor CKU w Ostrowcu Świętokrzyskim, podczas uroczystej gali w Kielcach, z udziałem wielu znamienitych gości, w tym przedsiębiorców z regionu i oczywiście pracowników PIP odebrała wyróżnienie przyznane przez Okręgowy Inspektorat Pracy w Kielcach za zaangażowanie i współpracę na rzecz ochrony pracy
w województwie świętokrzyskim.

– Jest to cenne wyróżnienie; czuję się doceniona. Popularyzowanie wiedzy na temat prawa pracy, dbałość o respektowanie praw pracowniczych i tworzenie bezpiecznych warunków pracy uważam za bardzo ważne zarówno dla pracowników, jak i naszych słuchaczy, którzy rekrutują się spośród osób dorosłych, występujących w roli pracowników i pracodawców – mówi Aneta Pierścińska-Maruszewska.

Warto dodać, że CKU bardzo aktywnie uczestniczy w programie Kultura dla bezpieczeństwa, współorganizuje konferencje z PIP, a także uczestniczy w szkoleniach organizowanych przez OIP w Kielcach.

Wyróżnienie jest tym bardziej cenne, że zaledwie dwóch dyrektorów szkół z województwa świętokrzyskiego je otrzymało, w tym dyrektor ostrowieckiego CKU.

Polecamy również