Smakosz whisky zatrzymany

DSC07957

Policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 32 – latka. Mężczyzna podejrzany jest o dokonanie kradzieży w jednym z miejscowych marketów. Łupem złodzieja padło 7 butelek whisky o wartości blisko 700 złotych. Ostrowczanin usłyszał już zarzut kradzieży. Teraz grozi mu kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj policjanci z Wydziału do walki z Przestępczością Przeciwko Mieniu i Przestępczości Nieletnich ostrowieckiej komendy zatrzymali 32- letniego mieszkańca naszego miasta. Jak ustalili funkcjonariusze mężczyzna kilka dni temu dwukrotnie odwiedził jeden z miejscowych marketów, gdzie z półek wziął kilka butelek markowej whisky, a następnie nie płacąc za nią opuścił teren sklepu. Łupem złodzieja padło łącznie 7 butelek alkoholu o wartości blisko 700 złotych. Jeszcze tego samego dnia wielbiciel markowych trunków alkoholowych usłyszał zarzut kradzieży, do której się przyznał.

Teraz ostrowczanin za swoje zachowanie odpowie przed sądem. Za kradzież, której dopuścił się może grozić mu kara nawet do 5 lat pozbawienia wolności.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Polecamy również