Piknik Charytatywny „Mała Marta Życia Warta”

W piątek, 23 czerwca na Dziedzińcu Browaru Kultury w Ostrowcu Świętokrzyskim odbędzie się „Piknik charytatywny: Mała Marta Życia Warta”.

Organizatorzy zadbali o mnóstwo fantastycznych atrakcji – zarówno dla dzieci jak i dla dorosłych.

Tuż po zakończeniu roku szkolnego bo od godziny 12:00 startujemy z atrakcjami dla najmłodszych. Będą dmuchańce, animatorzy (malowanie twarzy, warkoczyki, bańki mydlane), ciekawe warsztaty malowania porcelany a także pokazy sztuk walki.

W ramach pikniku odbędą się również pokazy taneczne utalentowanych dzieciaków ze szkoły tańca 3 Your Mind.

W programie zaplanowane są również konkursy z nagrodami, gry i zabawy, popcorn, lemoniada i wata cukrowa.

Za wszystkie atrakcje zbierane będą datki do puszek, z których środki w całości zostaną przeznaczone na leczenie chorej na białaczkę kilkumiesięcznej dziewczynki – Marty Krawczyk.

Zbiórkę przeprowadzi i będzie nadzorowała Fundacja Bo w Nas jest Moc.

Popołudniowe godziny od 16:00 umilą nam występy małych artystów z zespołu „Kotki Dwa” a zaraz po nich scena będzie w całości już tylko dla naszych gości.

O godzinie 18:00 zaplanowany jest koncert włoskiego piosenkarza Valerio D’amore z którym zaśpiewamy dobrze znane włoskie przeboje.

Zaraz po nim – nasza gwiazda – znany pewnie wszystkim z zespołu Papa Dance wokalista Paweł Stasiak zaśpiewa dla Państwa kilka swoich hitowych utworów i poprowadzi licytację, na którą nasi Partnerzy przekazali bardzo ciekawe i wartościowe fanty, a o których wcześniej można się będzie dowiedzieć na naszym wydarzeniu na Facebooku.

Około godziny 20:00 zaplanowany jest finałowy występ – zespół „ex Czerwone Gitary” który wykona dla Państwa swoje legendarne przeboje.

Całą akcję wspierają liczni Partnerzy i cały czas dołączają nowi.

O wszystkim można dowiedzieć się z wydarzenia na Facebooku, gdzie systematycznie dodajemy informacje zarówno o nich jak i o tym co będzie się działo.

Zapraszamy wszystkich!

Wszyscy dla Małej, bo „Mała Marta życia Warta”!

plakat piknik charytatywny Mała Marta Życia Warta

Polecamy również