Udane walki zawodników z Ostrowca

t1

Podczas Międzynarodowego Turnieju Nadziei Olimpijskich CEFTA, który odbył się w Bełżycach wystartowało 150 juniorów młodszych z 25 klubów Polski, Słowacji i Czech. W zawodach wystartowała czołówka polskich i zagranicznych zawodników. W zawodach wzięła udział dziesięcioosobowa grupa zawodników Ostrowieckiego Stowarzyszenia Taekwondo Olimpijskiego OSTO, walcząc o medale i punkty w rankingu PZTO. Start ostrowiecka drużyna zaliczy do bardzo udanych. Zawodnicy stoczyli wiele dobrych, emocjonujących walk i cennych doświadczeń.t2 teakawodno bok strony echo sotrwo

Wychowankowie Wioletty Walerowicz i Piotra Czai wywalczyli 4 medale i 3 V miejsca. Złoty medal w kategorii – 65 kg zdobył Paweł Kucharski. Srebrny medal w kat.-53 kg. wywalczył Jan Kwiecień oraz Igor Cemerys w kat.-57 kg. V miejsce po jednej wygranej walce przypadły Partykowi Goryckiemu w kategorii -45 kg, Dominikowi Gromali w kat.-49 kg. W kategorii -59 kg. V miejsce zajęła Julia Skrzypczyk. Wyniki te dały OSTO 5 miejsce w klasyfikacji drużynowej zawodów.

Ostrowiecki klub reprezentowali również Armando Malesza, Jakub Cemerys i Miłosz Walczak. Zawodnicy tym razem zakończyli turniej na rundzie eliminacyjnej. Cieszy coraz lepsza dyspozycja ostrowieckich taekwondoków. Kolejny sprawdzian już za tydzień na Mistrzostwach Woj. Lubelskiego oraz pod koniec listopada w Pucharze Polski w Olsztynie.

Polecamy również