Troje poszukiwanych w rękach ostrowieckich policjantów

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionej doby zatrzymali 3 osoby ukrywające się przed organami ścigania. Zatrzymani to mieszkańcy powiatu w wieku od 34 do 49 lat. Najdłużej w więziennej celi spędzi 37-latek, który za przestępstwo przeciwko rodzinie musi odpokutować karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności.

Wczoraj dzięki poczynionym ustaleniom w ręce policjantów z ostrowieckiej komendy wpadły trzy osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwsza z wolnością na rok pożegnała się 49-letnia mieszkanka gminy Kunów. Kobieta poszukiwana była na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy Ostrowcu Świętokrzyskim za kradzież z włamaniem. Kolejno na listę osób zatrzymanych trafił 34-latek zatrzymany przez funkcjonariuszy z Komisariatu Policji w Ćmielowie. Jak ustalili stróże prawa, za jazdę w stanie nietrzeźwości mężczyzna w odosobnieniu spędzi 6 miesięcy. Trzecim zatrzymanym okazał się 37-latek. Ostrowczanin musi odpokutować karę 1 roku i 2 miesięcy pozbawienia wolności za przestępstwo przeciwko rodzinie. Był on poszukiwany na podstawie zarządzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat osób poszukiwanych można anonimowo przekazać za pośrednictwem Internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Opr. EW

Źródło: KPP Ostrowiec świętokrzyski

Polecamy również