Wernisaż w PP nr 12

1W dniu 21.04.2023 ogród Przedszkola Publicznego Nr 12 w Ostrowcu Świętokrzyskim zamienił się w wiosenną krainę. „Wszystko za sprawą wspaniałej wystawy pod tytułem „Rodzinny Wernisaż Wiosennych Prac Plastycznych”. Tematem wystawy były symbole poszczególnych grup przedszkolnych w wiosennej odsłonie. Znalazły się więc wiosenne Pszczółki, Żabki, Kubusie Biedronki, Motylki i Kotki. Prace na wernisaż wykonane zostały przez chętne dzieci w gronie rodzinnym. Wielkość formatu i rodzaj techniki pozostawiono do wyboru wykonawcom. Rodzice przedszkolaków wykazali się ogromnym zaangażowaniem i wspólnie z dziećmi wykonali naprawdę piękne, zróżnicowane i kreatywne prace.

W tym roku Jury pod przewodnictwem Pani Justyny Łady – Dyrektor Biura Wystaw Artystycznych w Ostrowcu Świętokrzyskim postanowiło nie przyznawać pierwszych miejsc, ale wyróżnić wszystkich małych artystów. Każdy uczestnik wernisażu otrzymał dyplomy oraz drobne upominki. Wiosenna wystawa wywołała uśmiechy na twarzach naszej przedszkolnej i lokalnej społeczności za co z całego serca dziękujemy rodzicom, którzy z ogromną chęcią wzięli udział w naszym corocznym przedsięwzięciu. Szczególne podziękowania dla Pani Justyny Łady za współpracę,  poświęcony czas i miłe słowa skierowane do naszych przedszkolaków.

Tekst Foto PP nr 12 2 4 5 6 7 8 9 11 12

Polecamy również