Pięciu poszukiwanych zatrzymanych w ciągu weekendu

Policjanci z ostrowieckiej komendy w ciągu minionego weekendu zatrzymali 5 osób ukrywających się przed organami ścigania. Najdłużej w więziennej celi spędzi 31-latek. Mężczyzna za jazdę w stanie nietrzeźwości pożegnał się z wolnością na 145 dni. Był on poszukiwany przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim na podstawie nakazu doprowadzenia.

W miniony weekend dzięki poczynionym ustaleniom w ręce ostrowieckich policjantów „wpadło” 5 osób ukrywających się przed wymiarem sprawiedliwości. Jako pierwszy przez kryminalnych został zatrzymany 53-letni mieszkaniec gminy Ćmielów. Mężczyzna poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Opatowie. Jak ustalili stróże prawa, za kradzież w więziennej celi spędzi on 25 dni. Następnie funkcjonariusze zatrzymali 43-latka, który za to samo wykroczenie z wolnością pożegnał się na 15 dni. Mieszkaniec Ostrowca Świętokrzyskiego poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez miejscowy sąd.

Następnego dnia policjanci z ogniwa patrolowo-interweniującego zatrzymali 67-latka. Senior poszukiwany był na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Ostrowcu Świętokrzyskim. Za popełnione wykroczenie musi odpokutować karę również 15 dni pozbawienia wolności. Następnie mundurowi zatrzymali 39-letniego ostrowczanina, który na podstawie nakazu doprowadzenia wydanego przez Sąd Rejonowy w Starachowicach miał do odbycia karę 25 dni pozbawienia wolności. Po opłaceniu grzywny został on zwolniony.

Najdłużej w więziennej celi spędzi zatrzymany wczoraj 31-latek. Był on poszukiwany przez ostrowiecki sąd za jazdę w stanie nietrzeźwości. Mężczyzna trafił za „kratki” na 145 dni.

Zachęcamy do zapoznania się z aktualną listą osób poszukiwanych. Informacje na temat takich osób można anonimowo przekazać za pośrednictwem Internetu poprzez zakładkę ZGŁOŚ POSZUKIWANEGO.

Opr. EW

Źródło: KPP w Ostrowcu Świętokrzyskim

Polecamy również