MOSiR zaprasza siatkarzy na Orlik

mosir turniej pilki siatkowej

W dniach od 9 do 11 sierpnia 2019r. na terenie kompleksu boisk sportowych Orlik Ogrody w Ostrowcu Świętokrzyskim rozegrany zostanie IX Turniej Piłki Siatkowej Dzikich Drużyn o Puchar Dyrektora Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji. Turniej odbędzie się pod patronatem prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

W turnieju mogą wziąć udział zespoły szkolne, reprezentacje osiedli, dzielnic lub luźno ze sobą powiązanych grup znajomych. Turniej rozgrywany będzie w kategorii Open – bez podziału na kategorie wiekowe i płeć. Drużyna powinna zgłaszać się z minimum 6 i maksymalnie 10 osób.
Zgłoszenia do turnieju przyjmowane są w Dziale Organizacji Imprez i Marketingu MOSiR ul. Świętokrzyska 11 lub u instruktora na Orliku Ogrody lub drogą elektroniczną na adres a.chmielewska@mosir.ostrowiec.pl.
Termin składania zgłoszeń do turnieju upływa 8 sierpnia 2019r. Tego samego dnia o godz. 14.00 na terenie Orlika odbędzie się spotkanie z kapitanami zgłoszonych ekip. Nie obowiązuje opłata startowa.

Polecamy również