Samochody z niskim przebiegiem – jak znaleźć okazję w zagranicznych ofertach samochody z niskim przebiegiem – jak znaleźć okazję w zagranicznych ofertach

W dzisiejszych czasach poszukiwanie idealnego samochodu staje się wbrew pozorom coraz trudniejszym zadaniem. Dlaczego? Odpowiedź na pytanie jest bardzo prosta: ponieważ szukamy nie tylko auta z niską ceną transakcyjną zakupu, ale także takiego, który jest w dobrym stanie technicznym. Nie powinno nas dziwić, że wielu kierowców (a Ty zapewne również do nich należysz) zwraca teraz uwagę nie tylko na markę i model pojazdu, ale także na takie ważne aspekty jak np.:

stan techniczny,

przebieg pojazdu.

Co oczywiste, niezmiennie od lat bardzo popularne są samochody z niskim przebiegiem, ponieważ ZAZWYCZAJ (ale nie zawsze) niski przebieg oznacza niższy poziom zużycia pojazdu. Jeśli jednak nie chcesz ograniczać się tylko do lokalnych ofert, warto rozejrzeć się za okazjami na zagranicznym rynku. W naszym tekście podpowiemy Ci, jak za granicą znaleźć korzystne oferty na samochód z niskim przebiegiem.

Koszty (importu i nie tylko) to podstawa, jeśli chcesz sprowadzić dobre auto z zagranicy

Pierwszym krokiem w poszukiwaniu samochodu o małym przebiegu spośród zagranicznych ofert jest zdefiniowanie swoich oczekiwań i potrzeb. Określenie, jaki model lub marka pojazdu nas interesuje, pomoże zawęzić pole poszukiwań. Jednak równie ważne staje ustalenie budżetu, którym jesteśmy w stanie przeznaczyć na zakup. Pamiętaj, że koszty importu mogą różnić się w zależności od kraju, dlatego trzeba konicznie je uwzględnić w swoich obliczeniach.

Stan techniczny wciąż jest ważny, nawet pomimo niskiego przebiegu

Gdy już znajdziesz interesujący Cię pojazd, jeszcze przed podjęciem decyzji o zakupie poświęć czas na dokładną analizę oferty.:

skontaktuj się ze sprzedawcą,

dowiedz się więcej o historii technicznej pojazdu,

poproś o dodatkowe zdjęcia oraz dokumentację.

Dzięki temu dowiesz się, czy samochód był poddawany regularnym przeglądom oraz czy miał poważne awarie. Sprawdź także, czy nie brał udziału w wypadkach i kolizjach. To ważne, abyś był dobrze poinformowany przed dokonaniem zakupu.

Profesjonalne sprowadzanie aut z Niemiec i nie tylko. Poznaj ofertę carforfriend.pl

Sprowadzenie auta z innego kraju to niełatwe zadanie. Jeżeli chcesz ograniczyć ryzyko nietrafionego wyboru, możesz skorzystać z pomocy oferowanej przez profesjonalistów w branży. Do takich należy nasza firma – https://carforfriend.pl/ zajmie się takimi zadaniami jak np. sprowadzanie aut z Niemiec, realizując niezbędne formalności i dbając o to, by sprowadzić samochód w dobrym stanie technicznym.

Polecamy również