Waleczni juniorzy

W sobotę w Hali MOSiR przy ulicy Świętokrzyskiej w Ostrowcu odbył się Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej 2015, chłopców rocznika 2003. Turniej odbywał się pod patronatem Prezydenta Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego oraz Posła na Sejm Zbigniewa Pacelta. Organizatorem tego przedsięwzięcia był Miejski Klub Sportowy KSZO Junior oraz rodzice i opiekunowie chłopców rocznika 2003, którzy wzięli na siebie wszystkie sprawy organizacyjne. Bardzo dobrze w zawodach zaprezentowały się drużyny KSZO Junior, które zajęły drugie i trzecie miejsce. Do zawodów przystąpiło 8 zespołów, które zagrały systemem „każdy z każdym”. O puchar walczyli: Alit Ożarów, Świt Ćmielów, Juventa Starachowice, Resovia Rzeszów, Stal Stalowa Wola, Szkółka Piłkarska „Radomiak” oraz dwa nasze zespoły MKS „KSZO-Junior.
Zawody miały doskonałą oprawę i cieszyły się dużym zainteresowaniem publiczności. Nasi zawodnicy choć zmęczeni nie kryli radości z sukcesu.
– Turniej stał na bardzo wysokim poziomie, a my po kilku godzinach grania jesteśmy bardzo zmęczeni, ale szczęśliwi – mów kapitan ostrowieckiej drużyny Jakub Pawlik. – Ogólnie zawody były bardzo fajne i chcielibyśmy częściej brać udział w tego typu turniejach.
– Drugie miejsce cieszy, ale oczywiście mogło być lepiej – dodaje Maciek Gruszka – Mamy ambicje wygrywać i do tego celu będziemy dążyć.
– I miejsce było na wyciągnięcie ręki ale niestety tym razem lepsza o przysłowiowy włos okazała się Juventa Starachowice.- dodał Bartłomiej Ogłaza.
Tytuł „króla strzelców” turnieju przypadł Franciszkowi Lipce MKS I „KSZO-Junior”.
Zawodnicy MKS KSZO Junior sprawili podczas turnieju miłą niespodziankę wszystkim obecnym na hali paniom. Z okazji ich święta wszystkie kobiety obecne na hali otrzymały od naszych zawodników kwiaty. Rozdano ponad sto tulipanów

Polecamy również

Dodaj komentarz