Narkotyki na stadionie

Handlarze narkotyków, którzy sprzedawali swój „towar” na stadionie KSZO podczas meczów piłkarskich zostało zatrzymanych przez funkcjonariuszy policji z Kielc.
-Funkcjonariusze Centralnego Biura Śledczego Policji rozpracowali kilkuosobową grupę, działającą w środowisku pseudokibiców, która na terenie województwa świętokrzyskiego rozprowadzała narkotyki- mówi Kamil Tokarski z biura prasowego Komendy Wojewódzkiej Policji w Kielcach. – W trakcie przeszukań pomieszczeń mieszkalnych, należących do zatrzymanych, policjanci ujawnili marihuanę oraz akcesoria, świadczące o przynależności do środowiska pseudokibiców, tj. kij bejsbolowy, kominiarki, race świetlne, ochraniacz na szczęki i broń gazową. Zatrzymane osoby to mężczyźni w wieku od 18 do 40 lat. Usłyszeli już prokuratorskie zarzuty. Prokurator zastosował wobec nich środki zapobiegawcze w postaci dozorów policji i poręczeń majątkowych. Część sprawców przyznała się do zarzucanych im czynów. Według ustaleń policjantów, podejrzani handlowali narkotykami w swoich mieszkaniach, na stadionie podczas meczów oraz na terenie Ostrowca Świętokrzyskiego.
Za popełnione przestępstwa podejrzanym grozi kara do narkotyki na stadionie 2narkotyki na stadionienarkotyki na stadiuonie310 lat pozbawienia wolności. Sprawa jest rozwojowa.

Foto. KWP Kielce

Polecamy również