Czarna seria na drogach

Do kolejnego dzisiaj wypadku na terenie powiatu ostrowieckiego doszło około godziny 15. Przy zjeździe z obwodnicy doszło do czołowego zderzenia TIR-a z samochodem osobowym marki skoda.
– W tym wypadku zostały poszkodowane dwie osoby, które jechały samochodem osobowym – informuje – oficer dyżurny straży pożarnej w Ostrowcu. – Zostały one przewiezione do szpitala. Kierowca TIR-a nie uskarżał się na żadne urazy.

Przypomnijmy, że około godziny 13 doszło do wypadku w pobliżu Kunowa, gdzie samochód osobowy zderzył się z ciężarówką. Kobieta kierująca skodą została odwieziona do szpitala.
-Skoda zderzyła się czołowo z jadącym z przeciwka ciężarowym dafem, zaś kierowca dostawczego busa, który jechał za skodą nie zdążył prawdopodobnie wyhamować i uderzył w uszkodzone już osobowe auto. – Kierowcom ciężarówki i dostawczego auta nic się nie stało. Do szpitala zabrano 34-łatkę ze skody, u której zdiagnozowano wstępnie uraz nogi. Nie znane są na razie przyczyny, dla których kierująca skodą zjechała ze swojego pasa ruchu – informuje Ewa Libuda, rzecznik prasowy Komendanta Powiatowego Policji w Ostrowcu.

Nomen omen – w obu przypadkach doszło do zderzenia samochodów osobowych marki skoda z TIR-ami.

Polecamy również