Sukces naszej załogi

filip raj xfilip rajd xxGrzegorz Wieczorek- kierowca i Filip Lichota- pilot zajęli drugie miejsce w Puchar Polski Off-Road PL . Zawody w których wzięło udział 30 załóg samochodów terenowych odbyły się na poligonie wojskowym w Nowej Dębie. Jest to bez wątpienia ogromny sukces załogi reprezentującej nasz region.
– Są to bardzo prestiżowe zawody, które od 10 lat odbywają się pod patronatem Polskiego Związku Motorowego – mówi kierowca Grzegorz Wieczorek. – Rajd ten odbywa się cyklicznie, co roku na poligonie w Nowej Dębie i trwa trzy dni. Do pokonania są bardzo trudne odcinki i dlatego tym bardziej nasz sukces ogromnie mnie cieszy.
Nasza załoga startująca w barwach JuraPark Explorer Team zajęła na poszczególnych etapach :I etap – 2 miejsce, II etap – 3 miejsce, III etap – 2 miejsce,IV etap – 1 miejsce,V etap – 1 miejsce Zdobywając łącznie filip rajd 3filip rajd czolofilip rajd1filip rajd 4
447,5 pkt. Ciekawostką jest to,że zwycięscy mieli 454 pkt czyli jedynie 6,5 pkt .więcej niż załoga z naszego regionu.
– Tak dobry wynik jest możliwy dzięki doskonałej współpracy pomiędzy mną, a Grzegorzem – mówi Filip Lichota. – Pięć lat wspólnych startów i treningów doprowadziło do tego, że w naszej załodze kierowca i pilot rozumieją się bez słów.

Warto dodać, że Mariusz Niemiec i Tomasz Janik także załoga z naszego regionustartujący w klasie  Extreme również zajęli drugie miejsce.

W Pucharze Polski startują najlepsze i najbardziej doświadczone załogi z całej Polski. A my serdecznie gratulujemy sukcesu.

Polecamy również