Nowości w EkoDelikatesach

nowosci

 

EkoDelikatesy – sklep z ekologiczną zdrową żywnością zlokalizowany przy ul. Iłżeckiej 26 (naprzeciwko Starostwa Powiatowego) został wzbogacony o nowy asortyment. Na półkach pojawiły się kolejne produkty z serii eko.  Obok dostępnych już artykułów bezglutenowych, wegetariańskich, dla dzieci i matek karmiących zagospodarowano regały, na których swoje miejsce znalazły zioła i przyprawy, środki piorące, kosmetyki dla dzieci, przetwory i soki. Seria produktów bezglutenowych została urozmaicona o makarony, mąki oraz pieczywo.

Na stoisku mięsnym można zakupić wędliny bez konserwantów, fosforanów i glutaminianu sodu.  Zainteresowani klienci mogą także zamówić mięso z królika, kaczki, gęsi a także cielęcinę.

Od niedawna w sklepie można nabyć nabiał: mleko kozie i jego przetwory, desery i jogurty sojowe, bezmleczne margaryny, tofu oraz jaja ekologiczne i przepiórcze.

Stoisko z eko-warzywami z Farmy Świętokrzyskiej oferuje sezonowe warzywa: pomidory, fasolkę szparagową, sałatę, ogórki gruntowe i wiele innych. Już niebawem w sklepie pojawią się ekologiczne dynie.

Asortyment w sklepie systematycznie się poszerza, co jest wynikiem zainteresowania i zapotrzebowania na zdrową żywność klientów EkoDelikatesów.

Bieżące informacje znajdziesz na https://www.facebook.com/zdrowazywnoscostrowiec

Polecamy również