Czas do szkoły

Uroczysta inauguracja nowego roku szkolnego odbyła się dzisiaj w PSP numer 5 na osiedlu Ogrody. W uroczystości uczestniczył prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński. Oczywiście najbardziej przejęci nowym rokiem szklonym byli pierwszoklasiści oraz ich rodzice i dziadkowie.
– Serdecznie was witam i życzę samych sukcesów w nowym roku szkolnym – mówi prezydent Jarosław Górczyński. – Warto się uczyć, ponieważ stypendia od tego roku wzrastają o sto procent. Chciałbym, żeby sala gimnastyczna w waszej szkole była czynna także popołudniami po to, żebyście mieli gdzie uprawiać sport. Ja osobiście jestem bardzo dumny z kadry pedagogicznej, dzięki której zdobywacie wiedzę.
– W naszej szkole jest najwięcej pierwszych klas w całym mieście – mówi dyrektor PSP numer 5 Wojciech Serwin. – Mamy aż osiem pierwszych klas.
Pierwszoklasiści w asyście mam, tatusiów, dziadków i babć byli niezwykle przejęci.
– Na pewno będzie bardzo fajnie w szkole – mówi Patryk. W mojej klasie są moi koledzy z osiedla, na którym mieszkam.szkola 1szkol.a 2szkola 3szkola 4szkola 5szkola6szkola7szkola8szkola 9szkola10szkola11szkola12szkola13
– Ja już się nie mogłam doczekać kiedy pójdę do szkoły. Moja starsza siostra chodzi do czwartej klasy i mówi, że jest tu super- powiedziała Dominika.
Życzymy pierwszoklasistom oraz wszystkim uczniom samych sukcesów w nauce.

Polecamy również