Siatkarki szlifują formę

Przygotowujące się do kolejnego sezonu w Orlen Lidze siatkarki KSZO Ostrowiec zajęły czwarte miejsce w turnieju, który od piątku rozgrywany był w hali przy ulicy Świętokrzyskiej. W turnieju zwyciężyła drużyna BKS Aluprof Bielsko- Biała przed Budowlanymi Łódź, SK bank Legionovia Legionowo . Ostatnie miejsce zajęła drużyna Developres SkyRes Rzeszów.
– Cały czas zgrywamy się i szlifujemy formę – mówi trener drużyny KSZO Dariusz Parkitny. – Musimy włożyć bardzo dużo pracy w każdy element gry. Każda z dziewcząt ma szansę na grę w pierwszym składzie. Tego typu turnieje są bardzo pożyteczne, ponieważ pozwalają wyłonić słabsze elementy gry i je stopniowo eliminować.
-Mogło być lepiej, ale jest nie najgorzej – twierdzi kapitan ostrowickiej drużyny Dorota Ściurka. – Jesteśmy zespołem budowanym od podstaw i potrzebujemy czasu na zgranie się. Czas pracuje dla nas, bo jeszcze przed ligą mnóstwo treningów, które pozwolą zbudować dobrą formę na sezon.
Sekcja piłki siatkowej KSZO Ostrowiec składa serdeczne podziękowania pracownikom MOSiR za pomoc w organizacji turnieju.siatka3sitaka 1siatka4siatka6 (1)siatka6 (2)siatka8 (2)siatka7siatka8siatka9

Polecamy również