Horror na dachu wieżowca

radowozz222

Natychmiastowe działania podjęte przez ostrowieckich policjantów uratowały życie 29 –letniego mieszkańca miasta. Mężczyzna wszedł na dach dziesięciopiętrowego bloku i zamierzał odebrać sobie życie. Dzięki szybkiej interwencji i profesjonalizmowi ostrowieckich funkcjonariuszy, 29 –latek został bezpiecznie sprowadzony z dachu i przekazany pod opiekę lekarzy.

We wtorek po godzinie 4 – tej nad ranem dyżurny ostrowieckiej komendy  otrzymał zgłoszenie, że na dachu dziesięciopiętrowego bloku przebywa młody mężczyzna. Natychmiast na miejsce został skierowany policyjny patrol i inne służby ratunkowe. Policjanci z Ogniwa Patrolowo – Interwencyjnego, którzy jako pierwsi zjawili się na miejscu, z pomocą funkcjonariuszy Straży Pożarnej dostali się dach.  Z rozmowy z desperatem wynikało, iż ma on zamiar odebrać sobie życie. Dzięki profesjonalnemu podejściu policjantów mężczyzna odszedł od krawędzi, a mundurowi obezwładnili go  i zabrali w bezpieczne miejsce.

29 – letni  ostrowczanin był nietrzeźwy. Szybko został przekazany pod opiekę lekarzy, a potem przewieziony do szpitala. Prawdopodobnie to zdecydowana postawa policjantów oraz profesjonalnie podjęte działania pozwoliły na to, iż nie doszło do tragedii.

Polecamy również