Pani poseł na rowerze

po czolo

Dzisiaj w Ostrowcu Świętokrzyskim gościła posłanka Marzena Okła- Drewnowicz, która do naszego miasta przyjechała na rowerze. Towarzyszyli jej kandydaci do Sejmu Joanna Suska i Jerzy Brożyna oraz kandydat do Senatu Jan Maćkowiak.
– W ten trochę nietypowy sposób chcemy zachęcić mieszkańców Ostrowca, żeby oddali swoje glosy na kandydatów Platformy Obywatelskiej, bo to jest partia, która zapewni Polsce rozwój i stabilność- mówi Marzena Okła- Drewnowicz. – Dzisiaj jedziemy z Ostrowca przez opatów do Sandomierza. Jest z nami Eligiusz Mich, przewodniczący PO w Ostrowcu, na którego zawsze mogę liczyć. Poruszamy się rowerami, bo w ten sposób łatwiej jest nam dotrzeć do ludzi, a poza tym propagujemy zdrowy styl życia. Rozmawiamy z mieszkańcami o tym co udało się zrobić przez ostatnie lata. Dla Ostrowca są to konkretne osiągnięcia jak na przykład utworzenie Wojewódzkiego Ośrodka Ruchu Drogowego czy kontynuacja budowy obwodnicy. Spotykamy się z mieszkańcami także po to, żeby wiedzieć co oni chcą, żeby jeszcze zostało zrobione.
Marzena Okła- Drewnowicz zamierza dotrzeć na rowerze do wszystkich powiatów województwa świętokrzyskiego.
– Czasem jest bardzo trudno i pod górkę, ale tym większa jest satysfakcja jak te trudy udaje się pokonać – dodała pani poseł.
– Ścieżek rowerowych w naszym województwie będzie zdecydowanie więcej niż teraz, dlatego warto trenować jazdę na rowerze- powiedział członek zarządu województwa świętokrzyskiego Jan Maćkowiak.
– Na terenie gminy Ćmielów uruchomiłam klub aktywnych dzięki, któremu starsze osoby i nie tylko mogą uprawiać nordic walking. Także i my stawiamy na sport i rekreacje – powiedziała Joanna Suska.
– Na pewno ta kampania wyborcza zdecydowanie różni się od tych prowadzonych przez inne partie polityczne – mówi Eligiusz Mich, szef PO w Ostrowcu. – Jest zdrowo, wesoło i sportowo. Przy okazji propagujemy zdrowy styl życia.DSC03475DSC03478DSC03479DSC03481DSC03482DSC03483DSC03486DSC03487

Polecamy również