Brawo młode piłkarki

Dziewczęta z PSP nr 7 jako jedyne z województwa świętokrzyskiego brały udział w turnieju Finał Orlika o Puchar Premiera.

Nasze zawodniczki znalazły się wśród 16 najlepszych zespołów w kraju jako mistrzynie województwa świętokrzyskiego. Ich występ został doceniony. Dzisiaj młode piłkarki odwiedził prezes KP KSZO 1929 Ostrowiec Maciej Kozicki oraz przedstawiciel Rady Osiedla Pułanki Jarosław Bogdański. Dziewczyny otrzymały piłki do gry oraz pamiątki.
– Pan prezes obiecał, że postara się, żeby raz w tygodniu nasze zawodniczki mogły trenować pod okiem trenera piłkarzy KSZO Ostrowiec – mówi dyrektor PSP nr 7 Rozalia Marchnicka. – Dzięki temu nasze dziewczęta będą mogły doskonalić swoje piłkarskie umiejętności. Chciałabym bardzo serdecznie podziękować panu Waldemarowi Domagale, który pomógł w zorganizowaniu wyjazdu dziewcząt do Warszawy.
W naszych młodych piłkarkach drzemie ogromy potencjał, który koniecznie trzeba wykorzystać.orliczki1orl;iczki2orliczki kozikorliczki4orliczki3orliczki8orliczki6

Polecamy również