Podziękowania na migi

Członkowie Stowarzyszenia Głuchych „Nad Kamienną” złożyli serdeczne podziękowania prezydentowi Ostrowca Jarosławowi Górczyńskiemu za przyznany im lokal. Podziękowania zostały złożone podczas dzisiejszej sesji rady miasta i były tłumaczone także na język migowy.
– W imieniu członków zarządu naszego stowarzyszenia chciałabym serdecznie podziękować panu prezydentowi za szybką reakcję na naszą prośbę dotyczącą lokalu – mówi Anna Jankowicz, ze Stowarzyszenia Głuchych „Nad Kamienną”. – Jak do tej pory spotykaliśmy się z urzędniczym murem. Jest Pan pierwszą osobą, która z troską i zrozumieniem odniosła się do naszej prośby. Będziemy zawsze o tym pamiętać, a osobę Pana Prezydenta będziemy stawiać za wzór dla innych.
– To jest na pewno także podziękowanie dla moich współpracowników- mówi prezydent Ostrowca Jarosław Górczyński. – Bardzo się ciesze, że mogliśmy Państwu pomóc i mam nadzieję, że nasza współpraca będzie układać się jak najlepiej.
Trzeba pozrzynać, że był to niezwykle miły akcent dzisiejszej sesji rady miasta, a osoby ze Stowarzyszenia Głuchych „Nad Kamienną” nie kryły wzruszenia. Zresztą początek dzisiejszych obrad był niezwykle kurtuazyjny. Prezydent Jarosław Górczyński złożył gratulacje posłowi Andrzejowi Kryjowi jako reprezentantowi Ostrowca w parlamencie. Pan poseł podziękował panu prezydentowi i wszystkim radym, którzy go poparli. Następnie poseł Andrzej Kryj przedstawił wszystkim swoją uroczągluche czologluche 3 (1)gluche 3 (2)gluche4gluche kryjgluche7goral sesjagluche5sesjajjajajagluhce sala asystentkę. Nowo wybrany radny Marcin Marzec odebrał gratulacje od przewodniczącej Rady Miasta Ostrowca Ireny Rendudy- Dudek oraz od pana prezydenta i pozostałych radnych, za co z całego serca podziękował. Niektórzy obecni na obradach twierdzili, że zapachniało Wersalem i trudno się z nimi nie zgodzić.

Polecamy również