Jak dobrać fryzurę?

STYLIZACJE W Centrum Kształcenia Ustawicznego
Z dużym odzewem spotkało się zaproszenie CKU na ul. Sandomierskiej na pokaz umiejętności fryzjerskich kursantek CKU, które pod opieką nauczycieli zawodu doradzały, jak dbać o włosy, jak właściwie określić kształt twarzy, dobrać odpowiednią fryzurę.
– Jestem bardzo zadowolona z wizyty w CKU. Wiem, jaka jest kondycja moich włosów, co robić, żeby były bardziej zadbane i w jakim uczesaniu wyglądam najkorzystniej. Doradzono mi, żebym przynajmniej raz w miesiącu stosowała maseczki nawilżające i natłuszczające, żeby koństyl4styl6ce się nie rozdwajały. Poznałam sposoby na domowe maseczki z użyciem cytryny, miodu, olejku rycynowego – komentowała jedna z uczestniczek czwartkowego wydarzenia pani Elżbieta Szymczyk.
-CKU przygotowuje wiele ciekawych inicjatyw. Zamiast siedzieć w domu, wolałam przyjść do szkoły i już wiem, jaka fryzura mi pasuje i jak dbać o włosy – dodała inna uczestniczka pokazu.
Centrum Kształcenia Ustawicznego prowadzi wiele ciekawych kursów, na które jest zapotrzebowanie na rynku pracy. Warto zapoznać się z ofertą placówki i zapisać się na jeden z nich. Kształcenie w CKU jest bezpłatne.

Polecamy również