Na ślizgawce fajnie jest

fotW ferie szczególną popularnością cieszy się lodowisko przy Rawszczyżnie organizowane jak co roku przez Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji. Zasługą niewątpliwie jest też aura która sprzyja lodowym szaleństwom. Mały Krzyś jego starsza siostra Ela i mama Agata są tutaj codziennie. Cena wypożyczenia łyżew jest dostępna i wynosi 5,50 zł  za godzinę.
Do zajęć organizowanych przez MOSIR dołączają zajęcia na hali KSZO. Prowadzone są przez instruktorów – Marię Jaros i Sławomira Górę. W rozmowie z dyrektorem MOSiR Mariuszem Rokitą dowiaduję się iż na zajęcia uczęszcza około trzydzieści osób. Trenują od poniedziałku do piątku w godzinach od 12-14 Zapoznają się nie tylko z halą jako obiektem sportowym ale i z różnymi dyscyplinami sportu jak: tenis stołowy, siatkówka,piłka ręczna czy tenis ziemny. Starsza młodzież natomiast ma do dyspozycji siłownię orazslizg 1slizg2slizg4slizg7slizg3 bilard.
-Z przykrością stwierdzam  iż brakuje chętnych do udziału w zimowym turnieju piłki nożnej. Zapraszamy serdecznie. Zgłoszenia można dokonać do końca tygodnia pod nr.41-2475517- mówi dyrektor Rokita.

MM

Polecamy również