Wypędzają demony

Uwaga nowa metoda oszustów!!! Policja ostrzega.
Oni nie odczyniają uroków, nie zdejmują złej aury ani klątwy, nie odwracają też pecha!!!
W naszym województwie już kilkakrotnie doszło do sytuacji, w których osoby zazwyczaj starsze zostały oszukane na spore sumy pieniędzy pod pretekstem np. wypędzenia złych emocji z domu.
Takie zdarzenie miało miejsce chociażby wczoraj w gminie Pawłów w godzinach dopołudniowych. Starsze małżeństwo najpierw wpuściło do swojego domu kobietę, która rzekomo chciała od nich kupić niepotrzebne przedmioty, a następnie przekonała domowników do wyciagnięcia swoich oszczędności, które miały pomóc w rytuale poprawiania aury. W momencie gdy kobieta wyszła z domu, zniknęły też pieniądze.
Niestety nie jest to odosobniony przypadek takiego oszustwa. Policjanci w naszym regionie odnotowują zdarzenia kiedy osoby podają się np. za jasnowidzów, wróżbitów, czy szamanów, nakłaniają do pokazania swoich oszczędności, które później niezauważenie zabierają.
Przypominamy!!!
Złodzieje nie mają żadnych skrupułów i są bezwzględni. Oszuści najczęściej dzwonią do osób starszych podając się za wnuczka, znajomego lub kuzyna, czy też policjanta. Pod różnymi pretekstami wyłudzają często spore sumy pieniędzy.
Jednak zdarzenie z wczoraj pokazuje, że mogą oni również zapukać do naszych drzwi i pozbawić wszystkich oszczędności.

Polecamy również