Nasi dzielni biegacze

Zawodnicy Klubu Sportowego Rywal działającego przy Zespole Szkół Specjalnych pobiegli w Orlen Warsaw Marathon

Orlen Warsaw Marathon –Narodowe Święto Biegania przyciąga coraz więcej uczestników pasjonujących się biegami długodystansowymi. Biegacze chcą sprawdzić swą wytrzymałość i zmierzyć się ze swymi słabościami. Na linii startu na dystansie 10 km stanęli w tym roku z Klubu Sportowego Rywal zawodnicy: Natalia Śmieszek i Kamil Podsiadło pod opieką trenerów: Ernesta Krajewskiego i Elżbiety Wybranowskiej.

Zachmurzone niebo i chłód nie zniechęciło wspaniałych kibiców naszych biegaczy, którzy dzielnie czekali na linii mety na swoich przyjaciół.

Natalia i Kamil wraz z trenerami zmierzyli się z wyzwaniem przekraczającym niejednokrotnie możliwości fizyczne zwykłego człowieka – podkreśla dyrektor Zespołu Szkół Specjalnych Elżbieta Rutecka. Niepełnosprawni zawodnicy ukończyli bieg z doskonałym czasem.

Dziękuję serdecznie firmie Provident za sfinansowanie wyjazdu. Dzięki programowi „Tak Pomagam” marzenia Natalii i Kamila mogły się spełnić.ol spcec1olspce2olspce3olspcec4olspcec5olspec6olspcec7olspec8olspce9

Polecamy również