Wioska Czarownic w Bałtowie

Czarownice z Sabatówki

Tu działa magia!

Sabatówka, czyli Wioska Czarownic, to idealne miejsce na jesienną, rodzinną wycieczkę. Zabawy z animatorami, przedstawienia i kolorowa parada bajkowych postaci to tylko część atrakcji tej magicznej krainy przygód!

Już od 1 października władzę nad bałtowską Sabatówką przejęły świętokrzyskie czarownice oraz ich liczni przyjaciele: czarty, chochliki i pająki!  Zapraszamy Was na spotkanie z najciekawszymi straszydłami nie z tego świata.

ZABAWY I ANIMACJE

W Sabatówce Czarownica Hogata spali Wasze smutki, nawarzy eliksiru na zwinność i poczęstuje naparem z różowego ogona myszy. Sycylia zrobi wiedźmową fryzurę i halloween’owy makijaż. W Chacie u Tekli  Etna ugości Was kolorowymi karaluchami z galaretką, korą dębu z Łysej Góry lub aromatyczną zupą dyniową. Cecylia i Hortensja przeprowadzą Was przez wrota czarownicy i tunel odwagi. To tylko namiastka atrakcji, które będą na Was czekały…

  • Trening Quidditch’a– konkurencja sprawnościowa zainspirowana grą z filmu „Harry Potter”,
  • Szklana kula– pokazy tworzenia wielkich baniek mydlanych oraz zamykanie niegrzecznych dzieci w wielkiej  bańce,
  • Wyścigiw potwornych workach i Wiedźmowe ringo,
  • Kościotrupowy badminton– gra zespołowa. Polega na odbijaniu balonów za pomocą „ręki kościotrupa” przez siatkę wykonaną z pajęczej sieci. Kto upuści balon przegrywa i naraża się na gniew czarownicy.
  • Wielkie memory– trenuj pamięć pod okiem czujnej czarownicy.
  • Pajęcza sieć– kto przebrnie przez labirynt stworzony przez pająka Eustachego otrzyma nagrodę.
  • Cukierek albo psikus– w zabawie biorą udział wszystkie dzieci. Pukamy do domków trolli i goblinów krzycząc „cukierek albo psikus”! Co się stanie?
  • Magiczny ogień– rozpalamy wielki ogień, bo ogień nieodłącznie towarzyszy czarownicom przy różnego rodzaju obrzędach. Pod nadzorem Czarownicy Poli w płomieniach możemy spalić wszystko – nawet swoje smutki.
  • Czarowne fryzury i makijaże– to miejsce dla tych czarownic, które chcą być na bieżąco z najnowszymi trendami w świecie czarów.
  • Parada straszydeł– kolorowa parada czarownic, goblinów wśród tańców i muzyki. I Ty możesz przyłączyć się do tego kolorowego korowodu.

Czarownice wraz ze swoimi bajkowymi przyjaciółmi poprowadzą czarodziejskie gry i zabawy, np.:  magiczne orzechy, wróżenie z fusów, taniec z miotłą oraz konkursy taneczne, kalambury, karaoke i wiele innych.

 

Bałtowski Kompleks Turystyczny
27-423 Bałtów 8a
www.juraparkbaltow.pl
Kup bilet online na bilety.juraparkbaltow.pl

Polecamy również