Pomóżmy Oliwce !!!

Oliwia Tokarska ma tylko rok i 9 miesięcy wspaniała dziewczynka mieszkanka Ostrowca Świętokrzyskiego wystawiona na ogromne cierpienie związane z ciężką chorobą jaką jest ostra białaczka szpikowa wysokiego ryzyka. Aby pomóc dziecku rusza akcja „POMOC DLA OLIWII”.

Oliwka jest małą ale bardzo silną i dzielną dziewczynką, niestety chorującą na niezwykle ciężką chorobę trudną w leczeniu i sprawiającą maleństwu dużo bólu. Choroba została zdiagnozowana w maju bieżącego roku dzięki szybkiej reakcji mamy oraz lekarzy. Obecnie Oliwka wraz z mamą przebywa w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach na Oddziale Onkologii i Hematologii Dziecięcej. Dziewczynka jest już po trzeciej chemioterapii i czeka na kolejną, niestety nie znosi ich dobrze. Mama Oliwki jest osobą, która poświęca każdą chwilę by ulżyć swojemu dziecku, by będąc w szpitalu czuła, że jest kochana. Należy w tym momencie podkreślić, że Oliwka ma również brata bliźniaka Filipa, który czeka z dziadkami na powrót siostry do domu. Pomóżmy Oliwce spędzić cudowne dzieciństwo z Filipkiem, bawić się i cieszyć z każdego dnia spędzonego z kochającą rodziną.

Mama Oliwki Pani Sylwia daje jej miłość i radość każdego dnia, niestety jest osobą samotnie wychowującą dwójkę dzieci. Na leczenie dziewczynki potrzebuje około 1.000,00 zł miesięcznie nie wspominając o innych wydatkach, chociażby związanych z dojazdami i pobytem w szpitalu. Niestety ze swoich miesięcznych dochodów nie jest w stanie pokrywać wszystkich kosztów, które są coraz większe mimo wsparcia ze strony rodziny i przyjaciół. Nie może też podjąć zatrudnienia ze względu na stan Oliwki i konieczność przebywania z nią w szpitalu.

Dobre informacje są jednak takie, że Pani Sylwia nie jest jedynie kochającą mamą ale również dawcą szpiku. Po badaniach okazało się, że między mamą i córką istnieje idealna zgodność w zakresie antygenów zgodności tkankowej i może zostać dawcą. Jest to ogromne szczęście, które niestety wiąże się z jeszcze większym obciążeniem finansowym dla rodziny.

Dlatego prosimy o pomoc i wsparcie finansowe wszystkie osoby o dobrym sercu – liczy się każda złotówka. Bardzo ważne jest to by pomóc dziewczynce jak najszybciej dlatego zwracamy się do wszystkich osób o wspaniałym sercu o pomoc – a wiemy że w Ostrowcu ich nie brakuje.

 

Wpłaty na pomoc dla Oliwki Tokarskiej można dokonywać za pośrednictwem  Fundacji:

Fundacja Pomocna Dłoń”

Al. 3-go Maja 73, 27-400 Ostrowiec Św.

NIP: 661-234-36-74

Bank Spółdzielczy

69 1050 1025 1000 0023 5851 4368

Tytułem:

Pomoc dla Oliwii Tokarskiej”

Polecamy również