Zapraszamy na rajd rowerowy

Dzisiaj (środa) odbędzie się bardzo fajna wyprawa rowerowa z Ostrowca do Podgrodzia. ROWEROWA ŚRODA to cykliczne spotkania mające na celu promowanie turystyki rowerowej w naszym regionie. Zasady są proste – w każdą środę o godzinie 17:00 na Rynku w Ostrowcu Świętokrzyskim spotykają się wszyscy chętni rowerzyści na wspólną wycieczkę (osoby niepełnoletnie obowiązkowo z opiekunem).

-Co tydzień wyruszamy w inną trasę prowadząca przez malownicze zakątki naszego powiatu. W najbliższą środę, odbędzie się już dziewiąty rajd, który poprowadzony będzie płaską, asfaltową drogą w kierunku Podgrodzia- Boria – mówi Katarzyna Listek, założycielka Grupy Rowerowy Ostrowiec. –A dla kogo jest ROWEROWA ŚRODA? Dla każdego! Zapraszamy gorąco wszystkich pasjonatów oraz amatorów jazdy rowerowej! Tych co jeżdżą po 10 km dziennie i tych, dla których 100 km to ciągle mało. Zapraszamy młodych i starszych. Jeśli uwielbiasz jeździć na rowerze lub po prostu chcesz poznać nowych ludzi i ruszyć się z miejsca to ROWEROWY OSTROWIEC jest tym czego potrzebujesz!

Głównym celem  grupy ROWEROWY OSTROWIEC jest dzielenie się pasją jaką jest jazda na rowerze. RO to wspólne wycieczki rowerowe, imprezy integracyjne, zwiedzanie naszego województwa, kraju, a może nawet miejsc o których do niedawna zdarzyło się nam jedynie marzyć. Chcemy również dzielić się swoimi doświadczeniami i osiągnięciami. Ponadto uczestniczymy w różnych rowerowych inicjatywach w naszym regionie, gdyż świętokrzyskie obfituje w rowerowe wydarzenia!

ro5 ro6 ro7ro1 ro2 ro3ro4 ro8roweowy ostrowiecGorąco zapraszamy również na naszą stronę internetową, którą systematycznie rozbudowujemy. WWW.ROWEROWYOSTROWIEC.PL

Polecamy również