Szkoła Językowa Guliwer – z pasją do języków!

Tekst promocyjny

Żyjemy w czasach, w których znajomość przynajmniej jednego języka obcego wydaje się być czymś absolutnie koniecznym. Otwarte granice, tanie loty i zglobalizowany biznes sprawiły, że coraz chętniej podróżujemy, nawiązujemy międzynarodowe kontakty, emigrujemy w poszukiwaniu lepszego bytu, wyjeżdżamy na zagraniczne studia czy po prostu na zasłużony odpoczynek. W takich okolicznościach, każdy z nas chciałby posługiwać się językiem obcym na tyle sprawnie, aby móc bez trudu komunikować się w codziennych sytuacjach. Język angielski, który jest nie tylko najbardziej popularnym, ale również najmniej skomplikowanym językiem świata, daje nam niezliczone możliwości komunikacji międzykulturowej – począwszy od zamówienia posiłku w restauracji na prowadzeniu korespondencji biznesowej skończywszy.

Szkoła Językowa Guliwer to firma założona przez małżeństwo filologów Edytę i Pawła Kapturów, którzy od kilkunastu lat przekonują, że nauka języka obcego nie musi być nudną, długotrwałą i męczącą czynnością, lecz może stać się przyjemnością skutecznie przekutą w umiejętność mówienia w języku innym niż ojczysty.

Możemy poszczycić się wieloletnim doświadczeniem w nauczaniu języków obcych w wielu szkołach językowych, szkołach państwowych i szkołach wyższych. Dr Paweł Kaptur jest pracownikiem dydaktyczno-naukowym Instytutu Filologii Obcych Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach, gdzie uczy studentów praktycznej znajomości języka angielskiego, prowadząc przy tym badania nad kulturą brytyjską. Edyta Kaptur uczy języka francuskiego, włoskiego i łacińskiego, obecnie pracując w dwóch szkołach średnich. Oboje przeprowadzili wiele kursów unijnych, szkoleń firmowych, wykształcili wielu przyszłych maturzystów, studentów, filologów i tłumaczy.

Szkoła Językowa Guliwer od lat prowadzi szkolenia dla firm takich jako Celsa Huta Ostrowiec, Weiss Sp. z o.o., Luxiona S.A., Brolam, Harsco, czy Danstoker. guliwer pawel kapturguliwer foto

Zatrudniamy najlepszych specjalistów w dziedzinie dydaktyki języków obcych oferując kursy językowe ze wszystkich popularnych języków europejskich na wszystkich poziomach nauczania. Prowadzimy kursy językowe dla dzieci od lat 4, uczniów szkół podstawowych i średnich, oraz osób dorosłych.

Nauka w naszej szkole nie polega na mechanicznym przekazywaniu teorii gramatycznych, co często bywa zmorą wielu placówek oświatowych i szkół językowych w Polsce. Wybierając Szkołę Językową Guliwer dostają Państwo gwarancję, że wiedza zdobyta w trakcie zajęć zostanie skutecznie przekuta w praktyczną umiejętność posługiwania się językiem obcym. Ponadto, nasi lektorzy to ludzie, dla których filologie obce to prawdziwa pasja, którą chętnie dzielą się z naszymi kursantami w procesie dydaktycznym.

Zapraszamy serdecznie na kursy językowe w Szkole Językowej Guliwer!

Zapisy pod nr 504 237 568 i 502 759 056, www.szkolaguliwer.pl

Polecamy również