Uczennice „Staszica” Nagrodzone w Ogólnopolskim Konkursie

Sukces uczennic Katarzyny Chrapczyńskiej, Anny Łasak, Moniki Kara , Nikoletty Krzemińskiej, Elizy Konarskiej, Aleksandry Sienniak, Małgorzaty Marzec, Agnieszki Łasisz w Ogólnopolskim Konkursie na temat kultury, cywilizacji Francji i języka francuskiego.

W czasie wakacji letnich uczennice  liceum „WP_20170906_002 WP_20170906_001Staszica” Katarzyna Chrapczyńska, Anna Łasak, Monika Kara, Nikoletta Krzemińska, Eliza Konarska, Aleksandra Sienniak, Małgorzata Marzec i Agnieszka Łasisz zostały nagrodzone w Ogólnopolskim konkursie na temat kultury, cywilizacji i języka francuskiego zorganizowanym przez Instytut Francuski w Warszawie i Auchan. Wymienione uczennice znalazły się wśród pierwszych osób, które poprawnie odpowiedziały na wszystkie 23 pytania przygotowane przez organizatorów ogólnopolskiego konkursu.

Jury Konkursu przyznało również wyróżnienie Agnieszce Łasisz za wyjątkową kreatywność w odpowiedziach uczennicy na pytania otwarte.

Szczególne podziękowania dla Katarzyny Chrapczyńskiej i Moniki Kara, które pojechały dodatkowo do Warszawy po odbiór nagród dla całej ekipy.

Gratulujemy wszystkim uczestnikom i dziękujemy opiekunowi pani Joannie Gibalskiej, nauczycielowi języka francuskiego.

Polecamy również