Wyprawa do Indian i tajemnicze eksplozje – Zapraszamy

dzioeci wybuchpwe

W najbliższy weekend dzieci wraz z rodzicami mogą odwiedzić tajemnicze miejsce w Ostrowcu, gdzie doświadczenia naukowe przeplatają się ze świetną zabawą i odkrywaniem fascynujących zdolności ludzkiego umysłu i serca. 

Przedszkolaki wyruszą w podróż do Indian i uratują ich wioskę przed suszą, niepostrzeżenie nabywając umiejętności samodzielnego czytania kilku słów. Dowiedzą się o ciekawostkach naukowych w temacie napięcia powierzchniowego wody i odtańczą taniec zwycięzców przy ognisku.

Dzieci w wieku szkolnym dowiedzą się o swoich talentach i na własne oczy ujrzą sposób pokonywania blokad wewnętrznych. Już w ciągu jednej godziny poczują, jaki skuteczny do nauki umysł posiadają i zbudują zaufanie w grupie. Będą też mieli tajną misję do wykonania. A zajęcia skończą się tajemniczym wybuchem…

Jak do tej pory wszyscy uczestnicy warsztatów pokazowych uszli z życiem i nic im się nie stało, a Ci, którzy zaryzykowali kontynuowanie zajęć w programach proponowanych w tym miejscu wzbogacili swoje doświadczenie życiowe o umiejętność pracy z własnym umysłem oraz z emocjami, tak potrzebne w dobie informacji.

To wybuchowe miejsce, gdzie fantazja współgra z radością uczenia się to Akademia Nauki w Ostrowcu Świętokrzyskim. Tam właśnie można się nauczyć JAK się uczyć i budować zdrową pewność siebie. 

Dla rodziców przeznaczone są oddzielne warsztaty, na których zostają wyposażeni w wiedzę w jaki sposób pomóc dziecku przy nauce, jak je zrozumieć i skuteczniej się komunikować rozpoznając potrzeby własne i domowników.

Posiadanie takich umiejętności pozwala na odprężenie. Wszystko to pod okiem wykwalifikowanych trenerów Akademii Nauki – ogólnopolskiej sieci edukacyjnej, którą 8 lat temu zaproponowała Ostrowczanka pani Katarzyna Wojtas-Michalska.

Wielu absolwentów Akademii Nauki to osoby świetnie czytające, rozumiejące jak działa ich mózg podczas uczenia się czy odpoczynku i skutecznie korzystające z tej wiedzy..

Zainteresowani mogą rezerwować miejsce na bezpłatną przygodę zaplanowaną na sobotę 16 września. www.ostrowiec.akademianauki.pl

Akademia Nauki Ostrowiec Świętokrzyski Os. Słoneczne 14, 27-400 Ostrowiec Św. e-mail: akademiaostrowiec@gmail.com, tel.: 41 314 11 40, 795 544 220

Polecamy również