Debel przy stole- Wyniki

sebel przy stole

Wyniki Deblowego Świąteczno – Noworocznego Turnieju Tenisa Stołowego

20 par przystąpiło do udziału w Deblowym Świąteczno – Noworocznym Turnieju Tenisa Stołowego o Puchar Prezydenta Ostrowca Św. Jarosława Górczyńskiego, który rozegrany został w Hali Sportowo – Widowiskowej MOSiR. Zwyciężyli Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór z Sandomierza, która w finale pokonała parę Paweł Kos / Krzysztof Stala (Trześń). Na najniższym stopniu podium stanęła lokalna para tenisistów stołowych – Damian Listek / Piotr Zwoliński (Janik / Ostrowiec Św.).

Kolejność w grupach:

Grupa A:

1. Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór (Sandomierz) – 8pkt

2. Sławomir Kasprowicz / Krzysztof Tokarski (Ostrowiec Św. / Ćmielów) – 6pkt

3. Sławomir Banaszek / Krzysztof Cieszkowski (Ostrowiec Św.) – 4pkt

4. Patryk Szcześniak / Stanisław Szcześniak (Skoroszyce) – 2pkt

5. Roman Kochanowicz / Bartłomiej Kochanowicz (Raniżów) – 0pkt

Grupa B:

1. Grzegorz Marzec / Artur Stąpór (Ostrowiec Św.) – 8pkt

2. Paweł Kokosa / Robert Podsiadło (Ożarów) – 6pkt

3. Paweł Rożek / Katarzyna Rożek (Ujazd) – 4pkt

4. Marcin Nartowski / Bogdan Wyrzykowski (Ostrowiec Św.) – 2pkt

5. Daniel Sitek / Adrian Sitek (Ostrowiec Św.) – 0pkt

Grupa C:

1. Damian Listek / Piotr Zwoliński (Janik / Ostrowiec Św.) – 8pkt

2. Paweł Mierzyński / Tomasz Banasik (Radom) – 6pkt

3. Jacek Szafrański / Zbigniew Gaik (Ostrowiec Św.) – 4pkt

4. Andrzej Jaskot / Roman Machula (Sandomierz) – 2pkt

5. Waldemar Przygoda / Arkadiusz Smolarski (Opatów) – 0pkt

Grupa D:

1. Paweł Kos / Krzysztof Stala (Trześń) – 8pkt

2. Sylwia Stala / Kamil Kos (Trześń) – 6pkt

3. Zbigniew Kochanowicz / Bartek Kochanowicz (Sandomierz) – 4pkt

4. Mateusz Kaptur / Jan Krzemiński (Janik) – 2pkt

5. Rafał Stadryniak / Jakub Masternak (Ostrowiec Św.) – 0pkt

Ćwierćfinały:

Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór – Sylwia Stala / Kamil Kos 2:0

Grzegorz Marzec / Artur Stąpór – Paweł Mierzyński / Tomasz Banasik 2:0

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Paweł Kokosa / Robert Podsiadło 2:0

Paweł Kos / Krzysztof Stala – Sławomir Kasprowicz / Krzysztof Tokarski 2:1

Półfinały:

Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór – Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 3:0turniej_tenisa_stolowego_debel_podium

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Paweł Kos / Krzysztof Stala 1:3

Mecz o 3 miejsce:

Damian Listek / Piotr Zwoliński – Grzegorz Marzec / Artur Stąpór 3:0 (11:8, 12:10, 11:8)

Mecz o 1 miejsce:

Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór – Paweł Kos / Krzysztof Stala 3:1 (11:7, 11:7, 6:11, 11:6)

Końcowa kolejność:

1. Jakub Kuźmicz / Dawid Stąpór

2. Paweł Kos / Krzysztof Stala

3. Damian Listek / Piotr Zwoliński

4. Grzegorz Marzec / Artur Stąpór

Polecamy również