Zapraszamy na boks

DSC02170

W najbliższą sobotę – 18 listopada od godziny 16 – kibiców boksu czekają w Ostrowcu Św. wielkie emocje związane z XXII Międzynarodowym Turniejem Pięściarski im. Bronisława Kubickiego. W ringu w Hali Sportowo – Widowiskowej KSZO zaprezentują się zapraszamy na bokszawodnicy z Anglii, Ukrainy i oczywiście Polski, a wśród nich reprezentanci gospodarzy, czyli sekcji bokserskiej Klubu Sportowego KSZO. Zawody odbędą się pod patronatem Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego.

O godzinie 16 rozpoczną się walki pokazowe, w których zaprezentują się młodzi pięściarze, a od godziny 17 do 19 walki turniejowe.

Memoriał Bronisława Kubickiego, to najstarszy, cyklicznie organizowany turniej w naszym mieście. Do Ostrowca przyjedzie 16 pięściarzy z Wielkiej Brytanii oraz 5 z Ukrainy. W prestiżowym turnieju zaprezentuje się 15 pięściarzy KSZO, w tym Damian Falecki, Andrzej Kołton i Damian Kaczorowski. Chcielibyśmy pokazać się z jak najlepszej strony i dlatego trenerzy czynią starania o to, by jak najlepiej przygotować naszych zawodników do rywalizacji – zdradza wiceprezes KS KSZO ds. boksu- Łukasz Dybiec.

Walki sędziować będą miejscowi arbitrzy, pod czujnym okiem supervisora Ryszarda Makowskiego z Wrocławia.

Polecamy również