Mnóstwo dopalaczy

radowozz222

Policjanci z Wydziału Kryminalnego z ostrowieckiej komendy przeprowadzili dwie kontrole jednego ze sklepów w Ostrowcu Świętokrzyskim pod kątem dopalaczy. W trakcie pierwszej kontroli, dokonanej wspólnie z pracownikami ostrowieckiego sanepidu ujawnili i zabezpieczyli 130 saszetek z substancjami, co do których istnieje podejrzenie, że są środkami zastępczymi. Podczas drugiej wizyty w tym sklepie zabezpieczyli 177 saszetek z dopalaczami. Teraz substancje zostaną poddane szczegółowym badaniom.

Wczoraj przed południem policjanci z Wydziału Kryminalnego wspólnie z pracownikami ostrowieckiego sanepidu przeprowadzili kontrolę w jednym ze sklepów w mieście, w którym już wcześniej zabezpieczali dopalacze. W trakcie czynności od 24 – letniego sprzedawcy zostało zabezpieczonych 130 saszetek z substancjami, co do których istnieje podejrzenie, że są środkami zastępczymi. Kryminalni po kilku godzinach wrócili do tej placówki handlowej i dodatkowo w trakcie przeszukania zabezpieczyli kolejne 177 opakowań dopalaczy.
Teraz zabezpieczone substancje zostaną poddane specjalistycznej ekspertyzie w laboratorium, aby stwierdzić czy wśród nich znajdą się środki psychoaktywne wskazane w Ustawie o przeciwdziałaniu narkomanii.

Polecamy również