Krok w przedsiębiorczość

cku przedsiebiorczosc

Centrum Kształcenia Ustawicznego w Ostrowcu Świętokrzyskim po raz kolejny włączyło się w obchody Światowego Tygodnia Przedsiębiorczości.

– Jest o bardzo cenna inicjatywa promująca kreatywność, aktywność, rozwój i odpowiedzialność mówi dyrektor CKU Aneta Pierścińska – Maruszewska. – Dzisiejsze spotkanie zatytułowane „Krok w przedsiębiorczość” poświęcone jest zakładaniu własnej działalności gospodarczej, samozatrudnieniu. Prelegenci w przystępny sposób poinformują o tym, gdzie szukać wsparcia i jak się zmotywować do działania. Jedna z prelegentek jest naszą absolwentką, która na bazie kwalifikacyjnych kursów zawodowych organizowanych w CKU bardzo dobrze radzi sobie w biznesie. Konferencja prowadzona jest przez nauczycieli Aleksandrę Zygmunt i Annę Dymanowską. Jest to promocja przedsiębiorczości oraz możliwość spotkania z naszymi absolwentami, którzy bardzo dobrze radzą sobie prowadząc własne firmy. Coraz więcej przedsiębiorców zwraca się do nas z prośbą o nawiązywanie współpracy. To dowodzi, że jakoś świadczonych przez nas usług jest na najwyższy poziomie.DSC02699DSC02698DSC02687DSC02694DSC02692DSC02688DSC02693DSC02701

Do końca tego roku kalendarzowego prowadzony jest nabór wiosenny. Warto więc skorzystać z ofert Centrum Kształcenia Ustawicznego, by podnieść swoją wiedzę i fachowość.

Polecamy również