Kolejny wielki zjazd „Chreptusów”

chrtp czolo

Już rozpoczęły się przygotowania do kolejnego Zjazdu Absolwentów Liceum Ogólnokształcącego im Joachima Chreptowicza, który odbędzie się w czerwcu przyszłego roku z okazji 105 rocznicy istnienia tej renomowanej szkoły.

-Zawsze na zjazdy absolwentów przybywa bardzo wielu naszych kolegów i koleżanek z rożnych roczników, ale za każdym razem chcemy pobić rekord- mówi Jolanta Fornalska, przewodnicząca Komitetu Organizacyjnego Zjazdu. – Spotkanie odbędzie się w dniach 15- 17 czerwca 2018 roku. Planujemy: prelekcje, imprezę plenerową w Krzemionkach i bal wspomnień. Zawsze uroczystości rozpoczynamy mszą świętą, później uroczystości w szkole i podsumowanie działań Towarzystwa Absolwentów Chreptowicza. Ciekawostką jaką planujemy to certyfikaty dla maturzystów z 50 – letnim stażem. Główny punkt to odsłonięcie tablicy poświęconej fundatorowi naszej szkoły dr Janowi Głogowskiemu. Mnóstwo spotkań, wspomnień, rozmów. To są przepiękne chwile. Warto wziąć w nich udział. Serdecznie zapraszamy absolwentów L.O. Joachima Chreptowicza do wzięcia udziału w przyszłorocznym spotkaniu.

Wszelkie informacje dotyczące zjazdu znajdują się na stronie internetowej www.chreptusy. ostrowiec.info. Tam zamieszczane są ogłoszenia i bieżące informacje dotyczące zjazdu. Organizatorzy planują jeszcze szereg niespodzianek. Przewidują, że około 600- 700 absolwentów weźmie udział w spotkaniu.c0c1c2c3c4c5c6c7

Polecamy również