Jarosław Górczyński będzie ubiegał się o reelekcję

DSC00808

DSC00800Prezydent Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosław Górczyński poinformował dzisiaj, że będzie ubiegał się o reelekcję. Jednocześnie uczestniczący w konferencji radny Włodzimierz Sajda, były członek Klubu Radnych Rady Miasta Ostrowca Świętokrzyskiego Prawo i Sprawiedliwość zadeklarował, że będzie ubiegał się o mandat radnego z Komitetu Wyborczego Wyborców Jarosława Górczyńskiego.prez i radni

– W związku z tym, że Premier RP wyznaczył datę wyborów samorządowych na 21 października chciałbym oficjalnie poinformować, że będę ubiegał się o reelekcję na stanowisko Prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego – mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński.- Chciałbym bardzo serdecznie poprosić mieszkańców Ostrowca, żeby wzięli udział w wyborach. Każdy głos jest głosem ważnym. Oddajmy głos w wyborach, które będą decydować o przyszłości naszego miasta i regionu. Dzisiaj deklaruję, że będę ubiegał się o stanowisko prezydenta miasta wyborach samorządowych wspólnie z dużą grupą osób, którzy charakteryzują się; wiedzą, meteorytyką, kompetencją, werwą oraz pracą na rzecz miasta i regionu. Oni ubiegać się będą o stanowiska radnych miejskich i powiatowych. Najważniejsze jest to co kandydat na radnego sobą reprezentuje i jak na rzecz swojej małej ojczyzny pracuje. Miasto zostało podzielone na cztery okręgi wyborcze i w tych okręgach wystartujemy jako Komitet Wyborczy Wyborców Jarosława Górczyńskiego. Kandydaci z tego komitetu wystartują także do Rady Powiatu Ostrowieckiego.

Obecny na konferencji, jeden z najaktywniejszych radnych miejskich Włodzimierz Sajda oficjalnie poinformował, że w wyborach wystartuje z KWW Jarosława Górczyńskiego.

– Podjąłem taką decyzję, bo wiem, że jest to decyzja słuszna. Do tej pory nikt nie zrobił tak dużo dla naszego miasta jak prezydent Jarosław Górczyński- powiedział radny Włodzimierz Sajda.

Polecamy również