IX Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Orlik Ogrody – wyniki

IX_Wakacyjny_Turniej_PN_Orlik_Ogrody_Senior

Na terenie kompleksu boisk Orlik Ogrody rozegrano IX Wakacyjny Turniej Piłki Nożnej Orlik Ogrody w trzech kategoriach wiekowych – Młodzik (2008-2006)Junior (2005-2003)Senior (2002 i starsi). Po ośmiu dniach piłkarskich zmagań wyłoniono zwycięzców, którymi zostali w poszczególnych grupach wiekowych – Atomowe Leniwce, Krasnale z Czarciego Ogrodu i Developer Korbud.IX_Wakacyjny_Turniej_PN_Orlik_Ogrody_Junior IX_Wakacyjny_Turniej_PN_Orlik_Ogrody_Mlodzik IX_Wakacyjny_Turniej_PN_Orlik_Ogrody_wyroznienia_Junior IX_Wakacyjny_Turniej_PN_Orlik_Ogrody_wyroznienia_Mlodzik

Podczas ostatniego dnia rozgrywek nagrodzono najlepsze zespoły oraz wręczono indywidualne wyróżnienia dla najlepszych strzelców oraz bramkarzy turnieju. Najlepsi golkiperów wyłoniono na podstawie konkursu rzutów karnych (każdy z bramkarzy bronił strzały po dwóch zawodników z drużyn przeciwnych). Najlepiej między słupkami bramki spisali się Michał Niedbała (Atomowe Leniwce) w grupie Młodzik, Bartłomiej Cimała (Krasnale z Czarciego Ogrodu) w grupie Junior oraz Karol Kostrzewa (Developer Korbud) w grupie Senior. Tytuły „króla strzelców” trafiły natomiast w ręce Wojciecha Śmieszka (Atomowe Leniwce, 7 goli) w grupie Młodzik, Franka Lipki (Nam Strzelać Nie Kazano, 7 goli) w grupie Junior oraz Kornela Korpikiewicza (Developer Korbud, 8 goli) w grupie Senior.

Wyniki turnieju:

03.07.2019 (środa)
FC Nakama – Olympique 0:9
Nam Strzelać Nie Kazano – Krasnale z Czarciego Ogrodu 0:7
Solidarność Celsa HO – Developer Korbud 4:5
Przekoksy – Star Typ Sport 2:3

04.07.2019 (czwartek)
Atomowe Leniwce – FC Nakama 7:0
Woleje Pióra – Nam Strzelać Nie Kazano 4:2
Developer Korbud – Star Typ Sport 4:2
Solidarność Celsa HO – Przekoksy 2:3

05.07.2019 (piątek)
Olympique – Atomowe Leniwce 1:4
Krasnale z Czarciego Ogrodu – Woleje Pióra 7:2
Przekoksy – Developer Korbud 2:4
Star Typ Sport – Solidarność Celsa HO 3:4

08.07.2019 (poniedziałek)
Olympique – FC Nakama 3:1
Krasnale z Czarciego Ogrodu – Nam Strzelać Nie Kazano 3:3
Developer Korbud- Solidarność Celsa HO 6:0
Star Typ Sport – Przekoksy 4:3

09.07.2019 (wtorek)
FC Nakama – Atomowe Leniwce 1:4
Woleje Pióra – Krasnale z Czarciego Ogrodu 0:8
Star Typ Sport – Developer Korbud 1:2
Przekoksy – Solidarność Celsa HO 3:2

10.07.2019 (środa)
Atomowe Leniwce – Olympique 3:1
Nam Strzelać Nie Kazano – Woleje Pióra 5:0
Developer Korbud – Przekoksy 5:2
Solidarność Celsa HO – Star Typ Sport 1:6

Tabela – Młodzik (2008-2006)

1. Atomowe Leniwce 4 12 18:3
2. Olympique 4 6 14:6
3. FC Nakama 4 0 2:23

Strzelcy:
Atomowe Leniwce: 
Śmieszek -7 (król strzelców), Krawiec -5, Masternak -3, Szczęsny -2, Loranty -2.
Olympique: Zięba -7, Mendyk -4, Cieślik -1, Łaskawy -1, Sitek -1.
FC Nakama: Fulara -1.

Zwycięski zespół – Atomowe Leniwce – zagrał w składzie: Michał Niedbała, Jan Szczęsny, Kacper Kaleta, Kacper Lenard, Krzysztof Żak, Maksymilian Krawiec, Wojciech Śmieszek, Wiktor Post.

Tabela – Junior (2005-2003)

1. Krasnale z Czarciego Ogrodu 4 10 25:5
2. Nam Strzelać Nie Kazano 4 4 10:14
3. Woleje Pióra 4 3 6:22

Strzelcy:
Krasnale z Czarciego Ogrodu: Stachurski -5, Zdyb -5, Pietrzyk -3, Dymanowski -3, Rybiński -3, Kowalski -2, Szczepaniak -2, Sadło -1, Lipicki -1.
Woleje Pióra: Łącki -4, Piórowski -2.
Nam Strzelać Nie Kazano: 
Lipka -7 (król strzelców), Burda -1, Pater -2.

Zwycięski zespół – Krasnale z Czarciego Ogrodu – zagrał w składzie: Kacper Rybiński, Paweł Zdyb, Bartłomiej Cimała, Maciej Stachurski, Kuba Wojtachnia, Adam Lipicki, Bartek Szczepaniak, Kuba Kowalski, Adam Dymanowski, Jakub Pietrzyk.

 

Tabela – Senior (2002 i starsi)

1. Developer Korbud 6 18 26:11
2. Star Typ Sport 6 9 19:16
3. Przekoksy 6 6 15:20
4. Solidarność Celsa HO 6 3 13:26

Strzelcy:
Developer Korbud: 
Korpikiewicz -8 (król strzelców), Orłowski -4, Pietrasiak -3, Domurat -3, Krawiec -3, Dziewięcki -2, Kamiński -2.
Star Typ Sport: Misiura -5, Ćwik -4, Osowski -3, Pawlik -2, Dziedzic -2, Sypniewski -1, Ogłaza -1, samobójcza -1.
Solidarność Celsa HO: Szmajda -6, Larkowski -4, Kowalski -2, Kasprzyk -1.
Przekoksy: Lipka -4, Łojek -4, Zarzycki -4, Wrzosek -2, Bryła -1.

Zwycięski zespół – Developer Korbud – zagrał w składzie: Kornel Korpikiewicz, Michał Kamiński, Paweł Domurat, Dariusz Pietrasiak, Rafał Wójcik, Karol Kostrzewa, Tadeusz Krawiec, Łukasz Orłowski, Szczepan Dziewięcki, Marcin Wróbel.

Polecamy również