Świąteczny czas w PP nr 21

Święta Bożego Narodzenia to dla wielu osób najpiękniejsze, najcieplejsze, pełne radości chwile. Każdy z nas chciałby, aby trwały choć troszkę dłużej. Pewnie dlatego już na początku grudnia widać świąteczne przygotowania do spotkań Wigilijnych, które łączą p1 p3 p2 p4 p5 p6 p7 p8 p9 p10 p11 p12i napełniają serca niezwykłą radością. Wśród naszych przedszkolaków starania te również były widoczne. Oprócz przygotowania świątecznych ozdób, dekoracji sal, dzieci we wszystkich grupach ćwiczyły przed występami dla najbliższych.

Przedświąteczny tydzień w Przedszkolu Publicznym Nr 21 upłynął w niezwykle rodzinnej i świątecznej atmosferze. W każdej grupie odbyły się spotkania bożonarodzeniowe w różnych formach. Były to jasełka, podczas których dzieci prezentowały swoje talenty odgrywając różne role oraz warsztaty, w czasie których rodzice razem z dziećmi wykonywali świąteczne ozdoby.

Podniosłym momentem każdego spotkania był program artystyczny w wykonaniu przedszkolaków. Dzieci z zaangażowaniem recytowały wiersze, wykonywały improwizacje taneczne, śpiewały utwory o tematyce świątecznej, zaprosiły także przybyłych gości
do wspólnej kolędy.
Na zakończenie dzieci wręczyły rodzicom własnoręcznie przygotowane prezenty.

Ten świąteczny czas w Przedszkolu Publicznym nr 21 upłynął w miłej i serdecznej atmosferze, na długo pozostanie w naszej pamięci. Takie momenty szczególnie wzmacniają  wzajemne relacje, integrują dorosłych i dzieci. Małym aktorom należą się gratulacje za pokonanie tremy, wczucie się w role, a przede wszystkim za umiejętność działania w zespole, dzięki czemu wspólnie stworzyli bardzo efektowne widowiska.

Polecamy również