Nagroda Prezydenta Miasta dla Juli Tłuczkiewicz

julia tluczkiewicz

DSC07898DSC07891DSC07852DSC07862DSC07865DSC07870DSC07873DSC07890DSC07892DSC07896Julia Tłuczkiewicz, młoda wokalistka z naszego miasta, która tak wspaniale zaprezentowała się w programie „The Voice Kids”, odebrała dzisiaj w Ostrowieckim Browarze Kultury z rąk prezydenta Ostrowca Świętokrzyskiego Jarosława Górczyńskiego specjalną nagrodę w wysokości 5 tysięcy złotych. Naszej wspaniałej piosenkarce towarzyszyli rodzice oraz siostra.

– Przeżyliśmy chwile wzruszeń podczas występu Juli – mówi prezydent miasta Jarosław Górczyński. – Julia jest uczennicą szkoły podstawowej nr 4. Ma tam swój Fanklub, a mimo to jest bardzo skromną dziewczyną. Życzę Ci wielkiej kariery oraz tego, żebyś tak jak dzisiaj była uśmiechnięta i optymistycznie nastawiona. Twoja pasja to przykład dla innych. Gratuluję rodzicom, którzy bardzo angażują się w Twoją karierę. Warto tę pasję pielęgnować i taki talent szlifować. Julia jesteś ambasadorką młodego pokolenia Ostrowca Świętokrzyskiego. My możemy utożsamiać się z sukcesami naszych mieszkańców i to jest wspaniałe.

Dzisiaj podczas spotkania został zaprezentowany także fragment programu z udziałem Juli.

– Serdecznie dziękuję i jestem bardzo wdzięczna za wszystkie gratulacje – mówi Julia Tłuczkiewicz.- Śpiewu uczę się od przedszkola i jest to moja ogromna pasja oraz miłość. Obecnie uczęszczam do grupy Pandora w Miejskim Centrum Kultury, pod kierunkiem pani Ewy Goworowskiej. Pobieram także dodatkowe lekcje w Warszawie. Marzę o tym, żeby zostać piosenkarką, skrzypaczką, foniatrą i terapeutką głosu.

Wiadomo już, że dzisiaj odebrana nagroda zostanie przeznaczona na dalsze wokalne kształcenie Juli.

Młoda ostrowczanka wystąpiła w programie wyemitowanym 1 stycznia, w Przesłuchaniach w ciemno i zawojowała jurorów swoim wykonaniem piosenki „How will I know” Whitney Houston. Przed telewizorami obserwowało ją wielu ostrowczan.

Obecnie w programie 2 Telewizji Polskiej emitowane są kolejne odcinki z Przesłuchań w Ciemno. Nie wiadomo jeszcze, kiedy Julia, która jest członkiem drużyny Cleo, wystąpi w odcinku na żywo.

Polecamy również