Dzień Babci i Dziadka w Szkole PROMYK

pczolo

Kochana Babciu to jest piosenka, którą śpiewają Tobie wnuczęta…” – tymi słowami rozpoczynaliśmy w Szkole Podstawowej Specjalnej „PROMYK” uroczystości związane ze Świętem Babci i Dziadka, które odbyły się we wtorek 21 stycznia.

 Na uroczystości przybyli, bardzo licznie, dziadkowie uczniów Szkoły „PROMYK”. Na początku przypomniano jak ważną rolę w życiu każdego dziecka pełnią dziadkowie.

Ukochanym babciom i dziadkom dziękowano za cierpliwość, opiekę i czas, jaki poświęcają swoim wnuczętom oraz za ogrom bezinteresownej miłości. Następnie złożono życzenia dużo zdrowia oraz tego aby wnuczęta dostarczały powodów do dumy i radosnego uśmiechu.

Uczniowie PROMYKA bardzo wdzięcznie i szczerze wyraziły swoje przywiązanie i szacunek kochanym Babciom i Dziadkom prezentując program artystyczny. Swoim najbliższym dzieci  wręczyły niespodzianki przygotowane w szkole wspólnie ze swoimi paniami.

Uroczystość zakończono wspólną gościną przy stole zastawionym domowym ciastem i pyszną herbatką. Był to dzień niezwykły, nie tylko dla dzieci, ale także dla zaproszonych gości, dzień  pełen wzruszeń, uśmiechów, radości.

Tekst i foto Promykp1 p2 p3 p4  p7

Polecamy również