Kolejna przegrana siatkarek

KSZO: Klekot, Kawa, Klepacz, Kobus, Błaszczak, Marcyjanik (libero) oraz Tkaczyk, Dyduła, Rdzanek Kmuk. Trener: Marcin Cebo.

Siatkarki KSZO Ostrowiec Świętokrzyski przegrały w niedzielę we własnej hali z drużyną 7 R Solna Wieliczka 0-3 . W setach 22-25, 10-25, 28-30.

W pierwszej odsłonie spotkania zawodniczki KSZO przegrywały już 0-6, ale od tego momentu zaczęły grać bardzo poprawnie i mecz się wyrównał. Niestety końcówka seta należała do drużyny z Wieliczki. Drugi seta przegrany do 10. Na parkiecie zdecydowanie dominowały zawodniczki z Wieliczki. Najbardziej dramatyczny był trzeci set, w którym to siatkarki KSZO zagrały bardzo dobrze. Kibice oglądali długie wymiany. Niestety zabrakło szczęścia i ponownie zawodniczki z Ostrowca nie zdobyły nawet jednego punktu.

Dyrektor sportowy KSZO S. A Dawid Ogórek zdementował pogłoski jakoby drużyna ma zostać wycofana z rozgrywek.

– Na pewno seniorska siatkówka w Ostrowcu pozostanie – mówi Dawid Ogórek.- Na sto procent będziemy grać do końca sezonu. Myślimy o wzmocnieniach zespołu. W przyszłym tygodniu w naszej kadrze pojawią się trzy nowe zawodniczki. O szczegółach poinformujemy niebawem, ponieważ transfery lubią ciszę.

Kolejne spotkanie zawodniczki KSZO zagrają w sobotę 1 lutego z zespołem AZS Politechnika Śląska Gliwice.