Wielkie święto przytulania w PP 15

21 i 22 stycznia to dwa wyjątkowe dni w kalendarzu świąt i uroczystości przedszkolnych zarezerwowane dla babci i dziadka. W Janinkowym Przedszkolu nr 15 dzieci od dłuższego czasu przygotowywały się do występów dla swoich babć i dziadziusiów – ćwiczyły recytację wierszyków, szlifowały melodię piosenek czy też doskonaliły układy taneczne.

janikowe przedszkole bczolo b1 b6 b2 b3 b4 b5 b7 b8 b9 b11 b10 Panie nauczycielki pieczołowicie czuwały nad programem artystycznym w swoich grupach oraz zadbały o piękny tematyczny wystrój sal dydaktycznych. Kiedy wszystko było już gotowe, nasi Seniorzy tłumnie odwiedzili Przedszkole nr 15. Goście zostali ciepło przyjęci przez panią dyrektor Edytę Kowalską, która złożyła im serdeczne życzenia. Następnie odbyły się uroczyste akademie w każdej grupie wiekowej. Tegoroczne obchody Dnia Babci i Dnia Dziadka połączone zostały z Dniem Przytulania, przedszkolaki z wielką ochotą i radością wtulały się w ramiona swoich ukochanych babć i dziadziusiów. Po zakończeniu części artystycznej, goście delektowali się smakołykami przygotowanymi przez rodziców.

Dzień Babci i Dziadka w Janinkowym przedszkolu z pewnością pozostanie w pamięci wszystkich uczestników, ze względu na moc pozytywnej energii i fantastyczne emocje, które w minionym tygodniu zagościły w tej placówce.

Polecamy również