Przedszkolaki z Przedszkola Publicznego nr 5 świętują Dzień Dziecka!

P_czołówka

p1 p2 p3 p4Dzieci są nadzieją, która rozkwita wciąż na nowo, projektem, który nieustannie się urzeczywistnia, przyszłością, która pozostaje zawsze otwarta.”
Jan Paweł II

Któż nie chciałby choć na chwilę znów stać się dzieckiem? Dzień Dziecka to najlepsza okazja, aby przypomnieć sobie o tym, że w każdym z nas jest jeszcze coś z malucha. Za tą myślą podążyło Przedszkole Publiczne nr 5. Początek czerwca to czas wyjątkowo lubiany przez wszystkie dzieci. Również nasi podopieczni z radością świętowali swój dzień − Dzień Dziecka!
Pomimo trudnej sytuacji w jakiej wszyscy się znaleźliśmy, a w szczególności ograniczeniu kontaktów międzyludzkich, nasze przedszkole stanęło na wysokości zadania. W tym szczególnym dla naszych pociech dniu, dzieci mogły zobaczyć swoich rówieśników i ich dumnych rodziców. W tle przygrywała ich ulubiona muzyka, by choć przez krótką chwilę poczuć się wyjątkowo, a nauczycielki placówki obdarowały swoich podopiecznych wspaniałymi, wcześniej na tę okazję przygotowanymi prezentami. Oczywiście wszystko odbyło się z zachowaniem środków ostrożności nad czym czuwała pani dyrektor mgr Jolanta Jeruzal .

 

 

 

 

 

 

P8

P9

P10Wreszcie uśmiech znów zagościł na twarzach naszych kochanych „maluchów”. Podskoki radości, klaskanie w rączki, błysk w oczkach. Bezcenne. Wszystko to dzięki wspaniałej inicjatywie nauczycieli i rodziców.
Pełne wrażeń i radosnych przeżyć dzieci, niechętnie żegnały się z nauczycielkami. Ten wspólnie spędzony czas sprawił, że był to dzień niezapomniany, zarówno dla nas jak i naszych pociech.
Bądź dzieckiem jak najdłużej,
jak dziecko baw się, śmiej,
i kochaj tak, jak dziecko
i serce dziecka zawsze miej!”
Tekst i Foto PP 5

Polecamy również