Wakacje nad polskim morzem z ostrowieckim PKS. Sprzedaż na kursy sezonowe już otwarta!

KOŁOBRZEG ŁEBAPKS w Ostrowcu Św. S.A. udostępnił dziś wakacyjny kalendarz połączeń. W tym roku szczególnie zachęcamy do spędzenia spokojnych i niezapomnianych wakacji w Polsce – nad morzem.

Bezpieczeństwo, wygoda, dopasowane godziny podróży, atrakcyjne ceny biletów oraz komfortowe autokary to idealny sposób na spędzenie beztroskiego urlopu lub weekendowego wyjazdu. Bilety na podróże od 1 lipca do 30 sierpnia dostępne są już na stronie www.epodróznik.pl, www.pkspolonus.pl oraz w kasach na Dworcu Autobusowym w Ostrowcu Św. Rezerwacji miejsc a następnie zakupu biletu bezpośrednio u kierowcy w dniu przejazdu można dokonać telefonicznie pod numerem 607 432 921.

W tym roku wakacje w Polsce będą cieszyły się niezwykle dużą popularnością. Jest to najbardziej wyczekiwany okres przez wszystkich miłośników podróży. Dlatego rekomendujemy, aby nie czekać do ostatniej chwili i dokonywać rezerwacji podróży z odpowiednim wyprzedzeniem. W wakacyjnej siatce połączeń ostrowieckiego PKS znajdą się najbardziej popularne letnie miejscowości, takie jak: Kołobrzeg, Sianożęty, Ustronie Morskie, Sarbinowo, Mielenko, Mielno, Łazy, Dąbki, Darłowo, Jarosławiec, Ustka, Łeba, Karwia, Jastrzębia Góra, , Rozewie, Chłapowo, Władysławowo , Reda, Gdynia, Sopot, Gdańsk.

Wyjazdy z ostrowieckim PKS są w pełni bezpieczne. We wszystkich autobusach będą obowiązywały rygorystyczne procedury bezpieczeństwa, zgodnie z bieżącymi wytycznymi służb sanitarnych.

Tekst i Foto. PKS Ostrowiec

Polecamy również