PSP nr 5 niesie walentynkową radość swoim uczniom i mieszkańcom osiedla Ogrody

walentynki dla mieszkancow

Tegoroczne święto zakochanych w Publicznej Szkole Podstawowej nr 5 obfitowało w walentynkowe konkursy ogłoszone przez Samorząd Uczniowski i nauczycieli języka angielskiego. Uczniowie mogli wykazać się na trzech różnych płaszczyznach mających wspólny mianownik w postaci … serca. Na wszystkich chętnych uczniów i ich rodziców czekały zadania w postaci wykonania Walentynkowego Bałwanka, przygotowania walentynkowych wypieków oraz zaprezentowania najpiękniej nakrytego stołu na walentynkową kolację. Rezultaty konkursów przeszły oczekiwania organizatorów, w szczególności efekty pracy nad bałwankami, które staływ1 w2 w3 w4 w5 w6 w7 w8 w10 w12 się atrakcją dla mieszkańców osiedla Ogrody.

-Cieszymy się, że po raz kolejny mogliśmy wnieść trochę radości na nasze osiedle”, mówi dyrektor szkoły Marta Dobrowolska – Wesołowska. –W ubiegłym roku rozdawaliśmy mieszkańcom serduszka, co w tym roku nie było możliwe. Dlatego też bardzo jest nam miło, że bałwanki wykonane przez naszych uczniów stały się miłym walentynkowym akcentem-, dodaje Pani Dyrektor.

Wyróżnione prace zostały nagrodzone i można je obejrzeć na stronie internetowej szkoły oraz profilu szkoły na Facebooku.

Tekst i foto. PSP nr 5

Polecamy również