Mistrzostwa Województwa osób z niepełnosprawnościami

2 3 4 3 5 6 7 8 8 9 10 15Na boisku „Orlika” na osiedlu Ogrody rozpoczęły się XII Mistrzostwa Województwa w piłce nożnej drużyn 6-cio osobowych, które po raz czwarty organizują wspólnie Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy oraz Świętokrzyskie Stowarzyszenie Kultury Fizycznej „Sprawni Razem”.

Uroczystego otwarcia zawodów dokonała starosta Marzena Dębniak wraz z naczelnikiem Wydziału Edukacji, Zdrowia i Spraw Społecznych, Mariuszem Łatą, którzy przywitali drużyny z Kielc, Baryczy, Starachowic, Skarżyska-Kamienna, Cudzynowic i Ostrowca Świętokrzyskiego.

Cieszę się, że kolejny już raz gościcie w Ostrowcu Świętokrzyskim. Mam nadzieję, że czujecie się u nas dobrze i miło spędzicie ten czas. Zawody mają na celu rozwijanie aktywności sportowej, ale też wspólną integrację. Niech duch fair play towarzyszy Wam podczas całych zawodów, niech zwycięży najlepszy i godnie reprezentuje województwo na turnieju ogólnopolskim, mówiła starosta M. Dębniak otwierając sportową rywalizację.

Z kolei dyrektor Specjalnego Ośrodka Szkolno-Wychowawczego, Katarzyna Krzyżanowska w podziękowaniu za wieloletnią pracę na rzecz wspierania sportu osób z niepełnosprawnościami wręczyła na ręce starosty i naczelnika pamiątkowe statuetki.

Polecamy również