ORW Festiwal MUZYKA. RADOŚĆ. ENERGIA – znamy wszystkie gwiazdy

 

2 3 4 5Miłośnicy muzycznych imprez plenerowych mogą planować wolny weekend 30 czerwca – 1 lipca. W Bałtowie odbędzie się festiwal muzyczny, który zaprasza do wspólnego powitania wakacji. Sprawdź, kto wystąpi w Bałtowie tego lata.

Bałtów, miejscowość położona w województwie świętokrzyskim, miejsce odwiedzane przez ponad 500 tys. turystów rocznie. W tym roku oferuje muzyczne uniesienia. Po 5 latach przerwy wydarzenie „Oficjalne Rozpoczęcie Wakacji” powraca jako ORW Festiwal i oferuje 2 dni muzycznych wrażeń oraz 2 style muzyczne. To nowy projekt, którego misją jest dawanie radości poprzez muzykę. Wydarzenie ma łączyć ludzi, niezależnie od wyznawanych poglądów czy wieku.

TUJAMO gwiazdą sobotniego wieczoru

Tegoroczne wydarzenie rozpocznie się w piątek (30 czerwca) na scenie wystąpi 6 raperów, a będą to: O.S.T.R., Polska Wersja, Smolasty, Kubańczyk, Kaz Bałagane, Avi.
Dzień drugi (1 lipca) upłynie w klimatach muzyki klubowej – festiwal nie odchodzi od korzeni. Na scenie wystąpią najsłynniejsi polscy DJ (C-BOOL, KUBA&NEITAN, MATYS, HAZEL) oraz zagraniczna gwiazda muzyki EDM – TUJAMO. Pojawią się także regionalni DJ cieszący się ogromnym zainteresowaniem wśród lokalsów. Łącznie miłośnicy muzyki klubowej mogą przygotować się na dziewięć porywających występów.
Ogromna dawka muzycznej energii zagości w Bałtowie, a to oznacza, że Bałtów ponownie wraca na muzyczną mapę Polski.

Gdzie kupić bilety na wydarzenie?

Bilety na wydarzenie można zakupić na oficjalnej stronie wydarzenia (www.orw.pl), a także na platformach sprzedażowych (kupbilecik.pl, biletyna.pl, biletomat.pl). Bilety będzie można zakupić także w dniu wydarzenia w cenie 139 zł. Organizatorzy umożliwiają zakup biletów 2-dniowych (w dniu wydarzenia 199 zł) w wyznaczonych punktach kasowych. A już niebawem na oficjalnej stronie wydarzenia ruszy sprzedaż biletów vip.

Bałtów – wyjątkowe miejsce

Bałtów to miejsce gościnne zarówno dla publiczności i artystów. Tegoroczne ORW Festiwal zapewni różnorodną i bogatą ofertę. Na terenie obiektu powstanie miasteczko oferujące dostęp do pełnej bazy gastronomicznej. Wydzielona zostanie strefa relaksu, gdzie będzie można odpocząć i naładować się pozytywna energią. Wydarzenie odbędzie na terenie stoku narciarskiego, dzięki czemu miejsce będzie przypominać amfiteatr. Publiczność może spodziewać się wielu wrażeń wizualnych i dźwiękowych (konfetti, lasery, pełna pirotechnika sceniczna).

 

 

 

Polecamy również