Nasi wspaniali juniorzy

W minioną sobotę wspaniale zaprezentowali się młodzi piłkarze KSZO – Junior wygrywając silnie obsadzony turniej.
W Starachowicach odbył się Ogólnopolski Halowy Turniej Piłki Nożnej rocz. 2003 „JUVENTA CUP” o Puchar Przesa Firmy „ZUWiG”. W zawodach wzięło udział dwanaście drużyn. O puchar walczyli: Juventa I Starachowice, Juventa II Starachowice, Orlęta Kielce, SMS Łódź, Radomiak Radom, Andrespolia Wiśniowa Góra, BKS Lublin, Resovia Rzeszów, Akademia Futbolu Tomasz Hajto, Stal Stalowa Wola, Akademia Futbolu „Silent” Dąbrowa Górnicza i MKS „KSZO-Junior”. Organizatorzy podzielili uczestników na dwie grupy w których grano systemem „każdy z każdym”. Dwie najlepsze drużyny z obu grup awansowały do półfinałów, pozostałe drużyny grały mecze o miejsca 5-12. Komplet zwycięstw w grupie dał naszemu zespołowi pierwsze miejsce i w półfinale nasza drużyna zmierzyła się z drugim zespołem z grupy A – ekipą Orląt Kielce wygrywając 1:0. W finale nasz drużyna spotkała się z Resovią Rzezów zwyciężając 2:0
Najlepszym bramkarzem turnieju organizatorzy wybrali Bartosza Ogłazę (MKS „KSZO-Junior”), natomiast korona „Króla Strzelców” przypadała Franciszkowi Lipce (MKS „KSZO-Junior”).
MKS „KSZO-Junior”: Bartosz Ogłaza, Jakub Burek, Dawid Adamski, Dominik Dąbrowski, Radosław Galek, Adrian Godlewski, Maciej Gruszka, Wiktor Kamiński, Franciszek Lipka, Błażej Misiura, Jakub Pawlik, Filip Popławski, Jakub Śmieszek, Emil Żelazowski.
Trener: Marek Krajewski

Polecamy również

Dodaj komentarz