Tenisiści grają na całego

Nabierają tempa rozgrywki Philpiak Milano Powiatowej Ligi Tenisowej. W tym tygodniu ciekawie było na kortach ekstraklasy.

Zaległości nadrobił Łukasz Ligocki, który wygrał aż 5 spotkań i awansował na 3 miejsce w tabeli. Łukasz wykazał się dużą odpornością psychiczną. W meczu z Witoldem Nowakiem zwyciężył w tiebreaku trzeciego seta, pomimo iż przegrywał już 1-5. W spotkaniu z Sławomirem Młodawskim, obronił 4 piłki setowe przy stanie 2:5 w drugim secie i wygrał 7-5.Pewne zwycięstwo zanotował lider Maciej Nowak, który pokonał Marka Andrykę..
W tabeli prowadzi Maciej Nowak przed Zbigniewem Dąbrowskim i Łukaszem Ligockim.
Już tylko 4 mecze pozostały do końca rozgrywek I ligi. Finisz zaplecza ekstraklasy zapowiada się pasjonująco. Szanse na bezpośredni awans mają Kamil Kozakiewicz, Roman Jagodziński i Jacek Wziątek, natomiast w barażach o najwyższą klasę rozgrywkową zagra Dariusz Cichoński. Wszystkie swoje mecze rozegrał lider Kamil Kozakiewicz, który by świętować awans bez konieczności baraży musi liczyć na potknięcie Romana, bądź Jacka. Jagodziński swoje ostatnie spotkanie rozegra z Rafałem Lipczyńskim, a Wziątek z Pawłem Szurmiakiem.
Prowadzi Kamil Kozakiewicz przed Romanem Jagodzińskim, Jackiem Wziątkiem i Dariuszem Cichońskim.
Cztery spotkania odbyły się w zeszłym tygodniu tenisiści II ligi grupy B. Trzykrotnie grał Robert Michalak, który dzięki dwóm zwycięstwom awansował na trzecie miejsce w tabeli. Pogromcą Roberta okazał się Krzysztof Reszka. Krzysiek odniósł dziewiątą wygraną i umocnił się na pozycji lidera.
Liderem jest Krzysztof Reszka. Kolejne miejsca zajmują Grzegorz Wieczorek, Robert Michalak , Robert Kosowski i Mateusz Dziewięcki.
W jedynym meczu II ligi grupy B Jakub Raban wygrał z Dariuszem Barczakiem 2-6 6-4 7-5. W tabeli prowadzi Klaudia Szafińska przed Pawłem Barańskim i Arkadiuszem Malanowiczem.